بازی The Outer Worlds انحصاری فروشگاه اپیک گیمز و ویندوز خواهد بود

توسط مهدی صبح در ۲ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۳:۰۰

فروشگاه اپیک توانست در کنار فروشگاه ویندوز، انحصار عنوان دیگری را به دست آورد. بازی The Outer Worlds ساخته‌ی Obsidian Entertainment در فروشگاه اپیک گیمز و ویندوز در دسترس خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

در ادامه‌ی اتفاقات رویداد GDC، استودیو Obsidian Entertainment و Private Division ناشر، اعلام کردند که با اپیک وارد یک شراکت خواهند شد تا عنوان آینده‌شان یعنی The Outer Worlds را به صورت انحصاری روی فروشگاه‌های اپیک گیمز و ویندوز برای رایانه‌های شخصی منتشر کنند.

همان‌گونه که از کلمه‌ی انحصاری متوجه شدید، بازی The Outer Worlds‌ روی فروشگاه محبوب Valve یعنی استیم موجود نخواهد بود و کاربران رایانه‌های شخصی مجبورند تا از فروشگاه اپیک گیمز یا ویندوز این بازی را خریداری کنند. به احتمال زیاد، این دو شرکت همانند شرکت‌های دیگر، قراردادی با اپیک بسته‌اند که طبق آن بازی The Outer Worlds به مدت یک سال و قبل از در دسترس قرار گرفتن آن روی پلتفرم‌های دیجیتال دیگر، تنها روی فروشگاه اپیک گیمز و ویندوز قرار داشته باشد.

با توجه به این موضوع که ناشران بسیاری قراردادی مشابه با اپیک بسته‌اند، این خبر اصلا غافلگیرکننده نیست. ممکن است کسانی دوست نداشته باشند تا از لانچرهای متعددی برای بازی استفاده کنند و این موضوع برایشان آزاردهنده خواهد بود. با این حال، بهتر است تنها به خاطر این موضوع از تجربه‌ی بازی‌های مورد علاقه‌تان دست نکشید.

اگر به این علت ترجیح می‌دهید بازی The Outer Worlds را روی رایانه‌های شخصی تجربه نکنید، بهتر است بدانید که این بازی روی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: