تماشا کنید: تریلر جدیدی از گیم‌پلی ماد بتل رویال بازی Battlefield 5 منتشر شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۸:۳۰

در آخرین اخبار بازی، شاهد انتشار تریلری از گیم‌پلی ماد بتل رویال بازی Battlefield 5 هستیم که در آن، جزئیاتی از ماشین‌ها، مأموریت‌ها، لوت‌باکس‌ها و برخی چیز‌های دیگر به نمایش گذاشته شده‌است. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

چندروز پیش شرکت الکترونیک آرتز تریلری سینماتیک از ماد بتل رویال بازی Battlefield 5 تحت عنوان Firestorm منتشر کرد و سپس جزئیاتی از این ماد را در آن تریلر به نمایش گذاشت. امروز اما این شرکت بار دیگر تریلری از این ماد منتشر کرد که این‌بار در کنار انتشار اطلاعاتی از آن، بخش‌هایی از گیم‌پلی آن نیز به نمایش گذاشته شد.

یکی از جزئیاتی که در تریلر به آن اشاره شده مربوط به ماشین‌آلات جنگی است. با توجه به اظلاعات منتشر شده، در ماد بتل رویال بازی Battlefield 5 تعداد ۱۷ نوع ماشین جنگی از نوع دریایی، زمینی و هوایی وجود دارد. همچنین به طور مختصر به سیستم لوت بازی اشاره شد که از نظر کیفیت به سه دسته‌ (معمولی، محدود و ویژه) تقسیم می‌شود. علاوه‌بر آن، جعبه‌های حاوی آیتم‌های مختلف سراسر نقشه‌ی بازی قرار داده شده‌اند که بهترین ابزار‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در رابطه‌ مأموریت‌های بازی نیز به این نکته اشاره شد که کاربران می‌توانند با همکاری جوخه‌ی خود، مأموریتی را به انجام برسانند و لوت‌باکس‌های محدود و ویژه دریافت کنند. پیشنهاد می‌شود برای دریافت اطلاعات بیشتر تریلر بازی را در زیر تماشا کنید. لازم به ذکر است هم اکنون بازی Battlefield 5 برای کاربران پلی استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان در دسترس است اما ماد بتل رویال آن تحت عنوان Firestorm در تاریخ ۲۵ مارس (۵ فروردین) به صورت رایگان برای این بازی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: