جیمز گان: فیلم Suicide Squad یک «ریبوت کامل» است و ادامه فیلم قبلی نیست

توسط صفا معتمد در ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۵

اطلاعات جدیدی از فیلم بعدی DC به کارگردانی جیمز گان منتشر شده است. به گفته تهیه کننده این فیلم، پیتر سافران، این فیلم «یک ریبوت کامل» است و دنباله فیلم قبلی نیست و به همین علت نباید Suicide Squad 2 خطاب شود. نامی که استودیو در حال حاضر از آن استفاده می‌کند The Suicide Squad است و مشخص نیست تا پایان به همین نام باقی بماند. در ادامه با اخبار سینمایی دنیای بازی همراه شوید.

سافران: «نکته اول، اسم این فیلم Suicide Squad 2 نیست چون یک ریبوت کامل است؛ بنابراین فعلاً The Suicide Squad نام‌گذاری شده و به نظرم مردم فوق‌العاده راجع به این فیلم هیجان‌زده خواهند شد.»

جیمز گان، نویسنده و کارگردان مجموعه Guardians of the Galaxy که اخیراً مجدداً برای کارگردانی شماره سوم این مجموعه منتصب شده، نویسندگی و کارگردانی The Suicide Squad را بر عهده خواهد گرفت. سافران در مورد فیلم‌نامه می‌گوید: «هر چیزی که از فیلم‌نامه جیمز گان انتظار دارید در فیلم‌نامه وجود دارد و به نظرم وجود ایشان باعث بالا رفتن انتظارات می‌شود و می دونم که ما این انتظارات را برآورده خواهیم کرد.»

نکته قابل‌توجه خبر اینجاست که با بازگشت جیمز گان به کارگردانی Guardians of the Galaxy 3، اکنون او فیلم‌های DC و مارول را کارگردانی خواهد کرد. سافران به نقل از گان می‌گوید که به عقیده او رقابت مارول و DC بی‌معنی و مسخره است و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

سافران: «نکته‌ای که در مورد کارگردانی جیمز برای مارول و DC دوست دارم این‌که او همیشه اعتقاد داشته طرفداران کتاب‌های کمیک و ابرقهرمانان باید متحد باشند. داستان رقابت بین مارول و DC همیشه وجود داشته و همان‌طور که جیمز گفت این رقابت بی‌معنی و مسخره است و من هم با او موافقم. برای هر دو به‌اندازه کافی جا هست و قطعاً نکاتی که باعث اتحاد می‌شود بسیار بیشتر از نکاتی است که برای جدایی وجود دارد بنابراین امیدوارم ببینند که اگر هم طرفدار مارول باشند و هم طرفدار DC، آسمان به زمین نمی‌رسد».

دقیق مشخص نیست که منظور از «ریبوت کامل» برای Suicide Squad 2 چیست. تنها خبر منتشر شده این است که ادریس البا جایگزین ویل اسمیت شده و در فیلم بعدی نقش ددشات را ایفا می‌کند.

فیلم Suicide Squad، با وجود نقدها و امتیازات ضعیفی که دریافت کرد توانست موفقیت تجاری عظیمی کسب کند. این فیلم فروش جهانی ۷۴۶ میلیون دلار به ثبت رساند و جایزه اسکار بهترین چهره‌پردازی و آرایش مو را به‌دست آورد.

The Suicide Squad در مرداد ۱۴۰۰ شمسی در سینماها اکران خواهد شد. اخیراً گزارشی منتشر شد که اعلام کرد شخصیت‌هایی هم‌چون Ratcatcher، King Shark، Polka-Dot Man و Peacemaker از کمیک‌های DC در این فیلم حضور خواهند داشت. تاریخ اکرانی برای Guardians of the Galaxy اعلام‌ نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: