نسخه‌ی جدیدی از بازی Sonic در دست ساخت قرار دارد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، هفته‌ی گذشته اعلام شد که سری جدیدی از بازی Sonic در دسترس قرار دارد. همچنین تریلری نیز از Team Sonic Racing منتشر شد که در ادامه آن را مشاهده می‌کنیم. با دنیای بازی همراه شوید.

در جریان استریم زنده‌ی Team Sonic Racing، تریلری از بخش شخصی سازی ماشین‌ها و بخش‌هایی از مسابقات آن به همراه تریلری از انیمیشن Team Sonic Racing Overdriveبه نمایش گذاشته شد. همچنین سگا و تیم سونیک اعلام کردند که بازی جدیدی نیز از سری Sonic در دست ساخت قرار دارد؛ هرچند اطلاعات بیشتری از آن منتشر نشد.

و اما در رابطه با این تریلر باید گفت که اولین تریلر، مربوط به بازی Team Sonic Racing است که در آن شاهد بخش‌هایی از مسابقات مهیج این بازی به همراه امکانات گسترده‌ی شخصی سازی ماشین‌ها هستیم.

دومین تریلر اما در رابطه با انیمیشن Team Sonic Racing Overdrive‌ است که آقای Tyson Hesse کارگردانی آن را برعهده دارد. گزارشات حاکی از آن است که Tyson Hesse به سختی مشغول کار بر روی ساخت این انیمیشن است و قصد دارد طرفداران این سری را بیشتر از دفعات قبل تحت تاثیر قرار دهد.

همانطورکه گفته شد، اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی از قبیل زمان دقیق انتشار آن و یا پلتفرم مورد نظر در دسترس قرار نگرفت اما گفته می‌شود به زودی این اتفاق خواهد افتاد. ظاهرا فیلم جدیدی نیز توسط سونیک در دست ساخت قرار دارد و به زودی تصاویری از آن منتشر خواهد شد.

شما عزیزان می‌توایند تریلر مربوط به بازی و انیمیشن را در زیر مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: