گزارش: رونمایی از نقشه تهران در بازی زولا

توسط نوید غلامی در ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۱:۵۵

رویداد رونمایی از نقشه‌ی تهران بازی «زولا» (Zula) چهارشنبه شب در هتل اسپیناس تهران با حضور جمعی از اصحاب رسانه، فعالین عرصه بازی و استریمرها برگزار شد. رویدادی که با تاخیر یک ساعت و نیمه‌ای آغاز و یک ساعت دیرتر تمام شد. با دنیای بازی و گزارش جشن رونمایی از نقشه تهران زولا همراه باشید.

محل برگزاری، هتل اسپیناس؛ زمان برگزاری، عصر چهارشنبه. این‌ها تنها مواردی بود که از شمای کلی رویداد در دعوتنامه‌ای که برای دنیای بازی ارسال شده بود ذکر شده بود و با رسیدن به محل مراسم به سالن مورد نظر راهنمایی شدیم. سالنی که با چینش دایره‌ای و خطی میزهایش حال و هوای جالبی بوجود آورده بود و زمینه‌ساز هم‌نشینی و گفتگو بین طیف‌ها و گروه‌های مختلفی شده بود که همگی علاقه‌ای مشترک داشتند. پس از تاخیر حدودا یک ساعت و نیمه، مراسم با سخنان مجری و دعوت از به روی صحنه آمدن آقای اوچول، نماینده‌ی IN Game Group (صاحب امتیاز برند زولا) به طور رسمی شروع شد. آقای اوچول ابتدا به شباهت‌های فرهنگی و نزدیک بودن سبک زندگی مردم ایران با همتایان ترکی‌شان اشاره کرد و این تفاهم را یکی از دلایل موفقیت زولا در ایران دانست. سپس از برنامه‌های آینده IN Game Group برای بهتر کردن تجربه‌ی زولا و برگزاری مسابقات مختلف جهانی خبر داد و برای تیم ایران در این مسابقات آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه نوبت به آقای حسن مهدی اصل، مدیر شرکت سورنا، رسید تا از موفقیت زولا در جذب مخاطبان ایرانی بگوید و از برنامه‌های آینده این عنوان نظیر بروزرسانی عید نوروز خبر داد.
در آخر شاهد صحبت‌های نماینده انجمن ورزش‌های الکترونیک و قول ایشان در جهت تجهیز و اختصاص دادن منابع مالی بیشتر به بازی‌های الکترونیک بعنوان یک رشته‌ای ورزشی و در کنار آن حمایت از بازیکنان رشته‌ی زولا در مسابقات داخلی و بین‌المللی بودیم.
آیین خداحافظی همزمان با پذیرایی شام صورت گرفت تا به این ترتیب پرونده‌ی رویدادهای مخصوص به بازی و  زولا در سال ۹۷ بسته شود.
نقشه‌ی تهران هم‌زمان با مراسم رونمایی جهت بازی در سرورهای عمومی بازی در دسترس قرار گرفته و هم اکنون می‌توانید با مراجعه به سایت زولا جهت ثبت‌نام و تجربه‌ی آن اقدام کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: