تجربه‌ی Halo: The Master Chief Collection نیازی به اشتراک Xbox Live Gold ندارد

توسط مهدی هفته خانک در ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۷:۵۸

برای تجربه‌ی حالت آنلاین Halo: The Master Chief Collection روی رایانه، نیازی به خرید اشتراک Xbox Live Gold نیست. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

اگر از این نگران هستید که تجربه‌ی آنلاین Halo: The Master Chief Collection روی رایانه‌های شخصی، همانند کنسول ایکس‌باکس به اشتراک Xbox Live Gold نیاز خواهد داشت، باید بگوییم که خیالتان راحت باشد؛ نیازی به این اشتراک نیست.

تنها چیزی که شما برای تجربه‌ی حالت آنلاین این مجموعه نیاز دارید یک اکانت معمولی Xbox Live است که می‌توانید به صورت کاملا رایگان بسازید. حتی اگر قصد داشته باشید تا این مجموعه را به جای خرید مستقیم از مایکروسافت استور از استیم بخرید، باز هم به این اکانت نیاز خواهید داشت. هر‌چند این خبر خوبی است، اما جای تعجبی نیست زیرا هیچ یک از بازی‌های مایکروسافت نیازی به اشتراک Xbox Live Gold روی رایانه‌های شخصی ندارند، نظیر Forza Horizon 4، Gears of War 4 و… هیچ کدام نیاز به پرداخت هزینه‌ی اضافی برای تجربه‌ی بخش آنلاین در رایانه‌های شخصی ندارند.

پس دوستان خود را جمع کنید و خود را برای انتشار Halo: The Master Chief Collection روی رایانه‌های شخصی آماده کنید. خبر خوب دیگری که در این مورد منتشر شده است، اضافه شدن بازی Halo: Reach به این مجموعه است.

هرچند هنوز امکان پیش‌خرید این بازی فراهم نشده است، اما می‌توانید این عنوان را در استیم به لیست خواسته‌های (Wishlist) خود اضافه کنید تا هر زمان که این امکان فراهم شد، از اخبار زمان انتشار و پیش‌خرید آن آگاهی یابید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: