Back 4 Blood بازی جدید سازندگان Left 4 Dead

توسط مهدی هفته خانک در ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۷:۵۰

استودیو‌ی Turtle Rock که متشکل از سازندگان Left 4 Dead است، با یک شوتر زامبی محور کوآپ به نام Back 4 Blood، به ریشه‌های خود باز می‌گردد. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

این بهترین خبر ممکن برای کسانی است که سال‌ها منتظر نسخه‌ی جدید Left 4 Dead بوده‌اند.

استودیوی Turtle Rock، سازندگان نسخه‌ی اصلی Left 4 Dead، از پروژه‌ی بعدی خود که با نام Back 4 Blood شناخته می‌شود رونمایی کردند. این بازی یک قدم رو به جلو در زمینه‌ی بازی‌های شوتر زامبی‌محور کوآپ خواهد بود و با توجه به تجربیات سازندگان از Left 4 Dead و البته با کمک تکنولوژی و فناوری‌های جدید ساخته خواهد‌شد. وظیفه‌ی انتشار بازی بر عهده‌ی Warner Bros. Interactive Entertainment خواهد بود.

دیوید حداد، رئیس Warner Bros. Interactive Entertainment، پس از رونمایی بازی گفت:

ما خوشحالیم که با تیم با تجربه‌ی Turtle Rock همکاری می‌کنیم تا با یک گیم‌پلی سرگرم کننده، بازی‌های زامبی محور کوآپ را بیش از پیش گسترش دهیم.

تیم Turtle Rock در طول سال‌ها بازی‌های خارق‌العاده‌ای ساخته‌اند، و این فرصت بسیار مناسبی است تا ما با همکاری هم، بازی بزرگی برای طرفداران بازی‌های زامبی‌محور کوآپ بسازیم.

کریس اشتون نیز از طرف استودیوی Turtle Rock در این باره گفت:

سخت است که این فرصت خارق‌العاده را توصیف کنیم. ما تصمیم گرفتیم به ژانری برگردیم که توسط خود ما خلق شد و تمام ایده‌هایی که در این ده سال در این مورد داشتیم به نا‌گه از سرمان بیرون ریخت. ما همچنین همکاران بسیار خوبی در Warner Bros. Interactive Entertainment یافته‌ایم که به خوبی روند توسعه‌ی ما را درک کرده و به الویت اول ما که رضایت کاربران است احترام می‌گذارند. خیلی دوست داریم تا در زمان مناسب از پروژه رونمایی کنیم، زیرا پس از آن می‌توانیم با طرفداران وارد تعامل شویم.

فعلا جزئیات بیشتری از Back 4 Blood منتشر نشده است ولی استودیوی Turtle Rock گفته که بازی برای پلی استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد. از آن جایی که بازی هنوز در مراحل توسعه قرار دارد، صحبتی از زمان انتشار آن نشده است.

برای کسانی که سال‌ها منتظر Left 4 Dead 3 بوده‌اند، Back 4 Blood تجربه‌ی مشابه‌ای خواهد بود. البته، با توجه به روند توسعه‌ی بازی نباید انتظار داشته باشیم که طی چند ماه آینده اخبار زیادی از آن به گوش‌مان برسد، اما همین که می‌دانیم این بازی در حال ساخت است، خود بسیار هیجان انگیز است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: