صحبت مدیر جامعه بازیکنان Anthem درباره کمبود محتوا و مشکلات دیگر بازی

توسط سارا بیگی در ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۹

طبق آخرین اخبار بازی، بازی Anthem به‌ دلایل زیادی مثل اشکالات برنامه‌نویسی و کمبود محتوای آن، مورد نقد شدیدی از سمت کاربران قرار گرفته است. اما این‌طور به نظر می‌رسد که شرکت بایوور به این زودی‌ها قصد کنار گذاشتن این بازی را ندارد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

در همین راستا جسی اندرسون، مدیر کل جهانی بازی، در پاسخی طولانی به طرفداران درباره‌ی توسعه‌دهندگان و تعهد آن‌ها برای عوض کردن شرایط پیش آمده صحبت کرد و همین‌طور به کمبود محتوای بازی Anthem هم اشاره نمود:

کمبود محتوا:

من خیلی نمی‌خواهم وارد این موضوع شوم زیرا قسمتی نیست که تحت کنترل من باشد و همچنین اصلاعات کافی در این‌باره که تیم توسعه چگونه می‌خواهد این مسئله را برطرف کند ندارم. من بازخوردهای کاربران را به تیم می‌رسانم. اما تیم به مشکل آگاه است و درحال انجام کارهای زیادی برای از بین رفتن این نگرانی‌ها هستند.

تبدیل یک بازی بد به خوب:

تمام چیزی که من می‌خواهم بگویم این است که بازی Anthem اینجاست تا در زمین بازی بماند. سوال این است که آیا ما برای اجرای درست قسمت‌های مختلف بازی به صورت درست کاری انجام می‌دهیم؟ بله، تیم توسعه متعهد به بهبود و انتشار محتوایی جدید است.

در پایان:

باز هم می‌خواهم از جامعه‌ی کاربران برای همه چیز تشکر کنم. تیم توسعه به تمامی بازخوردهای شما برای بازی Anthem گوش می‌دهند تا بدانند چگونه می‌خواهید بازی را بهبود ببخشید. من می‌دانم که بازیکنان می‌خواهند هرچه سریع‌تر به روز رسانی‌های جدید را ببینند، اما برای اطمینان از صحت انجام آن کمی زمان نیاز است. ما باز هم از کاربران بسیار قدردانی می‌کنیم و منتظر روزها، هفته‌ها، ماه‌ها و سال‌های آینده هستیم؛ قوی تنها، قوی‌تر با هم.

هم‌اکنون بازی Anthem قابل اجرا روی پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: