حضور Amy Hennig و Crystal Dynamics در پنل GDC از گوگل

توسط مهدی صبح در ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

گوگل اطلاعاتی از حضور اعضای بیش‌تری در نشست روز توسعه‌دهندگان در هفته‌ی آینده پرده برداشت و به نظر می‌رسد Amy Hennig و Crystal Dynamics نیز در این نشست حضور خواهند داشت. نام این نشست پنل GDC است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

هفته‌ی آینده، هفته‌ی بزرگی برای شرکت گوگل به حساب می‌آید، زیرا می‌خواهد اولین قدم را برای ورود به دنیای بازی‌های رایانه‌ای بردارد. این شرکت بسیار بزرگ، قرار است که هفته‌ی آینده پخش زنده‌ای داشته باشد و در آن آینده‌ی صنعت بازی‌های رایانه‌ای را نمایش دهد. حال می‌دانیم که اعضای جدیدی در این نشست حضور خواهند داشت.

گوگل اخیرا تایید کرده که Crystal Dynamics توسعه‌‌دهنده که در حال کار روی پروژه‌‌ی The Avengers است، در این نشست که در عصر نوزدهم مارس برگزار خواهد شد، حضور خواهد داشت. علاوه بر این، خالق بازی The Uncharted یعنی Amy Hennig و طراح آن Raph Koster نیز در این نشست حضور دارند. نمی‌توان موضوع گفت‌وگوی آن‌ها را پیش‌بینی کرد.

از آن‌جا که استودیو Crystal Dynamics پس از انتشار تریلر پروژه‌ی The Avengers، به مدت یک یا دو سال ساکت بوده، حضورش در این نشست جذاب خواهد بود. شاید آن‌ها بخواهند هفته‌ی آینده راجع به عنوان آینده و در دست ساخت‌شان اطلاعاتی منتشر کردند. البته تمام این‌ها حدس و گمان است.

حال با حضور id Software و یوبی‌سافت در این نشست و استخدام اخیر جید ریموند به عنوان معاون رییس گوگل، باید دید این شرکت چه اخبار هیجان انگیزی در هفته‌ی آینده برای‌مان خواهد داشت. اآس

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: