فروشگاه اپیک گیمز درصدد اضافه کردن سیستم Cloud Save، اچیومنت، ثبت میزان ساعات بازی و سایر امکانات است

فروشگاه اپیک گیمز درصدد اضافه کردن سیستم Cloud Save، اچیومنت، ثبت میزان ساعات بازی و سایر امکانات است

توسط صفا معتمد در ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۶:۵۰

اپیک گیمز قصد دارد به بازخوردهای کاربران درباره فروشگاه خود رسیدگی کند و امکانات جدیدی به آن بیافزاید. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی شوید.

فروشگاه اپیک گیمز در قیاس با امکاناتی که رقیب خود (استیم) ارائه می‌کند کمبودهای بسیاری دارد. برای پوشاندن این کمبودها و جذب کاربر، اپیک دست به انحصاری کردن عناوین مختلف زده بود. بااین‌وجود، طبق برنامه‌های اعلام‌شده توسط اپیک به نظر می‌رسد که آن‌ها قصد دارند طی ماه‌های آینده به رفع این کمبودها بپردازند.

اپیک تا ماه اردیبهشت پشتیبانی Cloud Save را به فروشگاه خود اضافه می‌کند. آن‌ها درصدد هستند تا سه ماه آینده طراحی صفحات فروشگاه را تغییر داده و سایر امکاناتی همچون جستجوی بازی‌ها به‌وسیله تگ، ژانر و پشتیبانی از باندل‌های DLC را در فروشگاه اعمال کنند. در چهار الی شش ماه آینده نیز لیست خرید، فید اخبار، نقد کاربران، ثبت میزان ساعات بازی، ایجاد Overlay اپیک گیمز دربازی‌ها و همچنین پشتیبانی از ماد را به فروشگاه اضافه کنند. اچیومنت، امکانات اجتماعی و قابلیت پرداخت مستقیم را نیز آخرین امکاناتی است که اضافه خواهند شد.

تمام این تغییرات مثبت هستند و امیدواریم اپیک با رفع کمبودهای امکانات فروشگاه خود دیگر دست به اقداماتی همچون انحصاری کردن بازی‌ها نزند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: