شایعه: PlayStation VR 2 بی‌سیم خواهد بود

توسط سارا بیگی در ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۷:۳۳

طبق آخرین اخبار بازی، شرکت سونی در حال ساخت ورژن جدیدی از PlayStation VR است که به صورت بی سیم کار می‌کند. برای اطلاع از جزئیات خبر PlayStation VR 2 با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا شرکت سونی ثبت اختراع‌های زیادی را از آن خود کرده است و با توجه به در دست ساخت بودن کنسول نسل بعدی این شرکت ادعایی منطقی به نظر می‌رسد. جدید‌ترین خبر در دست ما خبر از ساختن PlayStation VR 2 توسط شرکت ژاپنی سونی می‌دهد که در آینده‌ای نه چندان دور بتوانیم هدست واقعیت مجازی را به صورت بی‌سیم تجربه کنیم.

هرکسی که تا کنون با هدست واقعیت مجازی شرکت سونی کار کرده باشد متوجه مشکلات زیادی شده است که بخاطر وجود سیم‌های فراوان آن است. گویا در هدست نسل بعدی آن این مشکل مرتفع شده است.

حق اختراع گفته شده به مکانیزمی برای هدست بی‌سیم اشاره می‌کند که با تغییر فرکانس‌های انتقال، باعث می‌شود تا در هر شرایطی یک ارتباط پایدار هدست برقرار شود. در این مورد به خصوص از فراکانس‌های ۵GHz و ۶۰GHz استفاده شده است. ۶۰GHz فرکانس اصلی برای برقراری ارتباط است و از فرکانس ۵GHz به منظور فرکانس پشتیبان بهره گرفته شده است.

باید توجه داشت که اختراعات همیشه در محصولات پیاده‌سازی نمی‌شوند، اما نسل بعدی هدست PlayStation VR واقعا دور از انتظار نیست؛ و ساختن آن به صورت بی‌سیم یک پیشرفت قابل توجه است که شرکت سونی می‌تواند به دنبال ساخت آن باشد. به هرحال امیدواریم که بتوانیم شاهد تولید این محصول در بازار جهانی باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: