تماشا کنید: معرفی چند شخصیت دیگر از بازی Power Rangers: Battle for the Grid

توسط سارا بیگی در ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۷:۲۸

طبق آخرین اخبار بازی، در آخرین تریلر منتشر شده از بازی Power Rangers: Battle for the Grid شخصیت‌های جدیدی مانند Zords و Magna Defender و Goldar نشان داده می‌شود. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

ویدیوهایی که تا کنون از گیم پلی بازی Power Rangers: Battle for the Grid منتشر شده جز چندین اطلاعات مختصر مثل مکانیک پایه‌ی مبارزه‌ و ۴ عدد از شخصیت‌هایش، موارد دیگری را فاش نکرده است. اما در آخرین تریلری که شرکت‌های سازنده‌ی آن یعنی شرکت nWay ،Lionsgate و Hasbro منتشر کردند می‌توان اطلاعاتی کامل‌تر راجع به بازی از جمله معرفی شخصیت‌های جدید را مشاهده کرد.

به هرحال، برخلاف آنچه که تاکنون دیده‌ایم تریلر جدید شخصیت‌هایی گوناگون با توانمندی‌هایی متنوع را نشان می‌دهد. همچنین علاوه بر چهار شخصیت معرفی شده‌ی قبلی (Jason ،Tommy ،Gia و Lord drakkon) در این تریلر شخصیت‌های Magna Defender ،Mastodon Sentry ،Golda ،Ranger Slayer ،Kat هم به مبارزه پیوستند.

این‌که کاراکترها در مکان‌های گسترده‌ و متنوعی در Power Rangers دیده می‌شوند، منعکس‌کننده نظرات قبلی توسعه دهندگان درباره‌ی گیم پلی بازی است؛ تهیه کننده ارشد شرکت nWay اخیرا در یک مصاحبه به سایت خبری DualShockers گفت:

یک بخش مهم و اصلی برای ما این است که اطمینان حاصل کنیم افرادی که برند را ترک کرده یا تماشای نمایش را در زمان‌های مختلف متوقف کرده‌اند، در بازی Power Rangers: Battle for the Grid آپشن‌های زیادی وجود دارند تا دوباره آنها را بازگرداند. سپس، ما می توانیم آنها را با موارد جدید و جالب توجهی آشنا کنیم.

این تریلر اثبات می‌کند که بازی Power Rangers: Battle for the Grid واقعا قصد دارد تا این کار را انجام دهد و موارد زیادی را برای عرضه به کاربران آماده کرده است. در نهایت این بازی در بهار سال جاری برای پلتفرم‌های اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ و تا اواخر سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: