Beat Saber به فروش یک میلیون نسخه‌ای رسید

توسط محمد اسفندیار در ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۱:۰۵

اطلاعات جدید منتشر شده از سوی استودیو Beat Games از فروش یک میلیون نسخه‌ای Beat Saber خبر می‌دهند. این اثر واقعیت مجازی محبوب به عملکرد تجاری قابل توجهی دست پیدا کرده است. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای‌ بازی باشید.

Michaela Dvorak رئیس بازاریابی استودیو Beat Games با انتشار بیانیه‌ای در وبسایت UploadVR از فروش یک میلیون نسخه‌ای Beat Saber تا ماه فوریه خبر داد. عنوان Beat Saber برای سه هدست واقعیت مجازی HTC Vive، Oculus Rift و PlayStation VR در دسترس قرار دارد. با این حال بسیاری از عناوین مخصوص واقعیت مجازی نیز روی پلتفرم‌های نام‌برده عرضه شدند اما نتوانستند به چنین نقطه عطفی دست پیدا کنند.

دریافت واکنش مثبت از سوی منتقدان و استقبال توسط گیمرها، بازی Beat Saber را به عنوانی برجسته در میان آثار واقعیت مجازی قرار داد. این مسئله با موفقیت‌های ادامه‌دار بازی توسط انتشار مادهای مختلف روی PC همراه شد که پلیرهارا قادر می‌ساخت موسیقی ها و soundtrack های مخصوص خود را در بازی بارگزاری کنند.

تاکنون مشخص نیست Beat Saber تنها اثر واقعیت مجازی است که به فروش یک میلیون نسخه‌ای دست پیدا می‌کند یا خیر. زیرا این مورد ممکن است توسط Skyrim VR هم صورت گرفته باشد. با این حال تاکنون اطلاعات دقیقی توسط Bethesda به اشتراک گذاشته نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: