بازی Sniper Elite به همراه نسخه‌ی واقعیت مجازی آن در دست ساخت قرار دارند

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۲:۲۷

با توجه به آخرین اخبار بازی، استودیو Rebellion، سازنده‌ی بازی Sniper Elite، به ساخت سری جدید این بازی به همراه نسخه‌ی واقعیت مجازی آن اشاره کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

اینطور که به نظر می‌رسد، استودیو Just Add Water و Rebellion، در حال کار بر روی نسخه‌های جدیدی از بازی معروف Sniper Elite هستند. یکی از این بازی‌ها، نسخه‌ی واقعیت مجازی (VR) این بازی است که گفته می‌شود استودیو Just Add Water ساخت آن را برعهده دارد. بازی دیگر اما سری جدیدی از Sniper Elite است که آقای جیسون کینگزلی، مؤسس استودیو Rebellion، به پروژه‌ی در دست ساخت آن اشاره دارد.

دوروز پیش، استودیو Rebellion ویدئوی معرفی بازی Sniper Elite 2: Remastered و Sniper Elite Ultimate Edition را برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کرد و توضیحاتی در رابطه با آن داد. اما در بخشی از آن ویدئو، به وجود بازی واقعیت مجازی Sniper Elite و سری جدید آن نیز اشاره داشت. متاسفانه از آنجایی که محوریت این ویدئو، توضیحاتی مربوط به بازی Sniper Elite 2 و Sniper Elite 3 بود، اطلاعات زیادی از دو بازی جدید این استودیو فاش نشد. اما اینطور که به نظر می‌رسد و در ویدئو نیز به آن اشاره شده، بازی واقعیت مجازی Sniper Elite تجربه‌ای کاملا متفاوت و جدیدی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

Rebellion و Just Add Water، انتشار زئیات مربوط به این بازی‌های جدید را به اواخر سال ۲۰۱۹ موکول کرده‌اند و این یعنی باید زمان زیادی را منتظر بمانیم تا ببینیم این دو بازی جدید، چه مشخصه‌های جذابی خواهند داشت. استودیو Rebellion اما در توضیح سری جدید بازی، اشاره‌ای به Sniper Elite 5 نداشت و تنها به لفظ، بازی جدید، بسنده کرد و آن را ادامه‌دهنده‌ی بازی موفق Sniper Elite 4 دانست.

لازم به ذکر است که نسخه‌ی جدید بازی را استودیو Rebellion و نسخه‌ی واقعیت مجازی آن را استودیو Just Add Water طراحی خواهند کرد و حداقل باید تا سال ۲۰۲۰ منتظر شنیدن خبر‌های بیشتری از زمان عرضه‌ی بازی باشیم.

انتظار می‌رود همانند سری قبل، نسخه‌ی جدید بازی Sniper Elite برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. البته با توجه‌ به سیاست‌های مایکروسافت، نمی‌توان در رابطه با عرضه‌ی نسخه‌ی واقعیت مجازی این بازی برای کنسول ایکس باکس وان نظری داد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: