تماشا کنید: بازی Dead or Alive 6 به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۱:۵۴

با توجه به آخرین اخبار بازی، گزارش شده بازی Dead or Alive 6 که تنها دو هفته از انتشار رسمی آن میگذرد، به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

روز گذشته شرکت‌های Team Ninja و Koei Tecmo تصمیم گرفتند بازی Dead or Alive 6 را که هم اکنون دو هفته از انتشار رسمی آن می‌گذرد، به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دهند. همانند نسخه‌ی رایگان بازی Dead or Alive 5، این بازی نیز Dead or Alive 6: Core Fighters نام دارد و محتویات شگفت‌انگیزی را شامل می‌شود.

اما ذکر این نکته حائز اهمیت است، کسانی که قصد دریافت نسخه‌ی رایگان بازی را دارند، تنها به ۴ شخصیت بازی که شامل Kasumi، Hitomi، Diego و Bass‌ می‌شوند دسترسی خواهند داشت. با این‌حال کاربران به مادهای زیادی در بازی دسترسی دارند و همچنین همه‌ی این شخصیت‌ها انواع و اقسام ویژگی‌ها را در خود جای داده‌اند که همین امر سبب تنوع بازی شده است.

کاربران بازی Dead or Alive 6: Core Fighters همچنین به مقدمه‌ی از داستان بازی، برخی از مأموریت‌های بازی، مبارزات دونفره، مبارزات وقتی، آرکید و بخش آموزشی بازی دسترسی خواهند داشت. با اینکه تعداد شخصیت‌ها در Dead or Alive 6: Core Fighters به مراتب کمتر از نسخه‌ی اصلی بازی است، با این‌حال این بازی تجربه‌ی لذت بخشی از بازی اصلی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

در جدیدترین اخبار مربوط به این بازی نیز شاهد انتشار بروزرسانی جدیدی برای این بازی هستیم که به همراه نسخه‌ی رایگان بازی عرضه شده است. این بروزرسانی مأموریت‌های سخت‌تر و انیمیشن‌های جدیدتری به بازی اضافه می‌کند و همچنین مشخص می‌کند بعد از انجام هر مآموریت، چه تعداد از بروزرسانی‌های لباس‌های شخصیت‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.علاوه‌بر این‌ها، شاهد انتشار پک لباس عروسی برای شخصیت‌های این بازی هستیم که علاوه بر جالب‌تر کردن محیط خشن بازی، تنوع خوبی نیز به حساب می‌آید!

بازی Dead or Alive 6: Core Fighters هم اکنون برای دارندگان پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین شما عزیزان می‌توایند تریلر بازی Dead or Alive 6: Core Fighters را در زیر مشاهده کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: