تماشا کنید: اولین تریلر از بخش بتل رویال بازی Battlefield 5 منتشر شد

توسط مهدی صبح در ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۸:۳۰

حالت بتل رویال بازی Battlefield 5 با نام Firestorm که مدت زمان زیادی مورد انتظار بوده، بالاخره در آینده‌ی نزدیکی منتشر خواهد شد و به نظر جالب می‌رسد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

پس از اعلام کردن وجود این بخش در مراسم EA Play 2018، حالت بتل رویال بازی Battlefield 5 با نام Firestorm در آخر این ماه منتشر خواهد شد.

شرکت‌های EA و DICE امروز اعلام کردند که بخش Firestorm در ۲۵ مارس به بازی Battlefield 5 اضافه خواهد شد. این حالت به صورت رایگان در دسترس عموم قرار خواهد داشت و همزمان برای هر سه پلتفرم که این بازی را اجرا می‌کنند، منتشر خواهد شد.

جزئیات بخش Firestorm

همچنین جزئیات دیگر از Firestorm نیز تقریبا همان چیزی است که انتظار می‌رفت. این حالت را به صورت تکی و تیمی می‌توان تجربه کرد و ماموریت، زنده ماندن به عنوان آخرین نفر است. با پیش رفتن بازی، نقشه‌ی بازی کوچک می‌شود و آتشی دایره شکل همه چیز را در بر می‌گیرد. در حالت Firestorm تنها ۶۴ بازیکن وجود خواهند داشت و نقشه‌ی بازی، زمین و دریا را در بر می‌گیرد. همچنین با استفاده از چندین وسیله‌ی نقلیه می‌توانید آسمان‌ها را نیز به تصرف خود درآورید.

با این‌که این بازی شبیه به بتل رویال‌های دیگر به نظر می‌رسد، باید گفت تریلری جدید از این بخش منتشر و همراه با آن تاریخ انتشار بازی نیز اعلام شده است. با این‌که تریلر تنها به صورت سینمایی است و هیچ گیم‌پلی به ما نمایش نمی‌دهد، باید گفت بتل رویال دیوانه‌ کننده‌ای برای این بازی در نظر گرفته شده است. حتی اگر از بخش Firestorm بازی Battlefield 5 خوشتان نمی‌آید، باید گفت که بهتر است تریلر را حتما تماشا کنید.

با این‌که EA به تازگی بازی Apex Legends را منتشر کرده است، اعتقاد ندارد که این دو بازی با یکدیگر تداخل ایجاد می‌کنند و معتقد است هر دوی آن‌ها فروش قابل قبولی خواهند داشت.

بازی Battlefield 5 در حال حاضر روی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: