خالق Dead Space آرزو دارد روزی بتواند دنباله سری را بسازد

توسط افراسیاب در ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۰

Glen Schofield تهیه‌کننده ارشد بازی Dead Space می‌گوید که اگر موقعیت ساخت دنباله‌ای بر سری پیش آید، مشتاقانه از آن استقبال می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در چند سال گذشته Dead Space تبدیل به فرانچایزی شد که طرفداران بیشترین درخواست را برای ساخت دنباله‌ آن بر الکترونیک آرتز وارد کردند. Dead Space 3 آخرین عنوان سری محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد که پس از آن دیگر خبری از این فرانچایز به گوش نرسید. با تعطیل شدن Visceral، استودیویی که وظیفه ساخت هر سه عنوان اصلی سری را برعهده داشت، امیدها برای بازگشت این فرانچایز از همیشه کمتر شد.

اکنون یکی از خالقان اصلی سری در جریان یک مصاحبه، بار دیگر نام Dead Space را بر سر زبان‌ها انداخت و از علاقه خود برای بازگشت و ساخت یک آی‌پی جدید از سری گفت. آقای Glen Schofield تهیه‌کننده ارشد بازی Dead Space در جریان یک مصاحبه با Game Informer از علاقه خود به ساخت عنوان جدیدی از سری اشاره کرد. او اشاره کرد که ایده‌های جدیدی برای یک بازی از سری در سر دارد که آن را متمایز از دو نسخه قبلی می‌کند.

برای نمونه اشاره کرد که باتوجه به سلیقه بازی‌بازان در زمان حال بازی Dead Space 4 می‌تواند دارای ویژگی کوآپ یا چندنفره باشد. در ادامه او گفت این حرف من به معنای این نیست که بازی تک‌نفره نباشد، زیرا به اعتقاد او بازی‌های داستان‌محور تک‌نفره دارای عمقی هستند که در بازی چندنفره مشاهده نمی‌شود و به هیچ عنوان بازی‌های تک‌نفره در حال نابودی نیستند. تنها با توجه به بودجه‌ای که برای توسعه نیاز دارند هر ناشری دست به ریسک نمی‌زند.

حتی اگر دنباله بازی Dead Space ساخته نشود، Schofield تاکید می‌کند که یک بازی‌رویایی از نظر او بازی‌ای است که ویژگی‌های را از Dead Space وام گرفته باشد؛ که مهمترین آنها یک بازی‌ با دنیای علمی‌تخیلی است که در آن موجودات بیگانه وجود دارند و یک تعادل مناسب میان ترس و شوتر در آن بازی وجود داشته باشد.

Schofield اخیرا از اکتیویژن جدا شده است و او اشاره کرد که پس از استراحتی کوتاه دوباره به بازی‌سازی روی می‌آورد. وی اطمینان داد که اگر به الکترونیک آرتز برای ساخت Dead Space بازنگردد، تمام تلاشش را می‌کند تا بازی رویایی خود را بسازد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: