ویژگی‌های هیجان‌انگیز محتویات پس از عرضه‌ی بازی Mortal Kombat 11

توسط مهدی هفته خانک در ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۶

بازی Mortal Kombat 11، نسخه‌ی جدید سری بازی‌های مبارزه‌ای پرطرفدار، در آخرین مراحل ساخت خود به سر می‌برد و وقت آن است که در مورد محتویات پس از عرضه‌ی این بازی بیشتر بدانیم. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به این که بازی Mortal kombat 11 به زودی برای پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد، رئیس استودیوی NetherRealm، شان هیمریک، در مصاحبه با مجله‌ی ایکس‌باکس، در مورد محتویات پس از عرضه‌ی این بازی توضیحاتی ارائه داد. متن صحبت‌های هیمریک به شرح زیر است:

به دلیل حجم زیاد محتویات پس از عرضه‌، بعضی اوقات هر چه که تا به‌حال معرفی کرده‌ایم را فراموش می‌کنم. بله، پس از انتشار بازی Mortal Kombat 11 به خوبی از آن پشتیبانی خواهیم کرد و آن را گسترش خواهیم داد. ویژگی‌های هیجان‌انگیزی قرار است طی چند ماه پس از عرضه‌ی بازی به آن افزوده شود. چیز‌های بیشتری در راه هستند!

انتشار حالت«کریپت» برای بازی از قبل تایید شده است، اما بنا بر گفته‌ی هیمریک، به دلیل کارگردانی و دید جدید تیم توسعه دهنده به این ماد؛ شاهد ویژگی‌های غافل‌گیر‌کننده‌ای خواهیم بود. او در این رابطه افزود:

بله حالت کریپت در بازی وجود خواهد داشت، می‌توانید انتظار داشته باشید که لذت‌بخش باشد! نمی‌خواهم چیزی را لو بدهم، ولی فکر می‌کنم وقتی بازیکنان کارگردانی جدید کریپت را ببینند شگفت زده خواهند‌شد.

در آخر، رئیس استادیو NetherRealm از تغییراتی که در مکانیک‌های مبارزه‌ی سری Mortal Kombat ایجاد شده صحبت کرد:

ما تغییرات بزرگی در مکانیک‌های مبارزه‌ی بازی Mortal Kombat 11 ایجاد کرده‌ایم؛ جایی که نوار قابلیت‌های بازیکنان از هم تفکیک شده و اجرای ضربات مهلک نیازی به استفاده از این نوار ندارد. تا پیش از این بازیکنان مجبور بودند حداقل یکی از درجات این نوار را پر کنند تا بتوانند از ضربات ویژه‌ی خود، چه تدافعی و چه تهاجمی، استفاده کنند. با جدا کردن این نوار‌ها، بازیکن می‌تواند یک حرکت ترکیبی اجرا کند و هم‌چنان برای یک ضربه‌ی ویژه توانایی داشته باشد. همچنین نوار بازیکنان به مرور زمان پر خواهد شد، نیازی به ضربه زدن یا ضربه خوردن برای پر شدن آن نیست. حرکات مهلک چیزی شبیه به حالت اشعه‌ی ایکس است که در Mortal Kombat X شاهد آن بودیم، با این تفاوت که دیگر نیازی به استفاده از نوار برای اجرای آن‌ها نخواهد بود. پیش از این بازیکنان مجبور بودند تا انتخاب کنند که آیا نوار خود را برای اجرای ضربات ویژه یا حرکات ترکیبی استفاده کنند، یا اینکه آن را برای حرکات اشعه‌ی ایکس ذخیره کنند. اما اکنون، ضربات مهلک زمانی که میزان سلامتی بازیکن به زیر ۳۰% برسد، و فقط یک‌بار در هر بازی، قابل استفاده خواهند بود؛ این ویژگی بسیار جالبی است و اگر بتوانید به درستی از آن استفاده کنید، می‌توانید روند بازی را تغییر دهید.

بازی Mortal Kombat 11 در سوم اردیبهشت ماه ۹۸ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: