بازی Halo: The Master Chief Collection برای رایانه‌های شخصی تایید شد

توسط سجاد عرفانی در ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۱:۲۳

بلاخره پس از شایعات و حدس گمان‌های فراوان، شاهد عرضه‌ی بازی Halo: Master Chief Collection برای رایانه‌های شخصی خواهیم بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی شوید.

امروز طی برنامه‌ی Inside Xbox شاهد تایید بازی Halo: Master Chief Collection برای رایانه‌های شخصی بودیم. این اولین بار است که شاهد عرضه‌ی سه‌گانه‌ی Master Chief روی رایانه‌های شخصی خواهیم بود و بالاخره طرفداران این سری می‌توانند به تجربه‌ی این بازی روی رایانه‌های شخصی بپردازند. استودیو ۳۴۳ Industries، سازنده‌ی چند نسخه‌ی اخیر سری Halo، همراه با این تاییدیه جزئیات دیگری را نیز به اشتراک گذاشت و اعلام کرد عرضه‌ی این سری روی رایانه‌های شخصی قدم خیلی بزرگی برای آن‌ها محسوب می‌شود و آن‌ها سعی دارند تا این بازی را به بهترین حالت ممکن روی رایانه‌های شخصی پیاده سازی کنند.

طبق اطلاعاتی که استودیو ۳۴۳ Industries در اختیار کاربران گذاشته، به نظر می‌رسد که این استودیو قصد دارد با کمک استودیو‌های دیگر از جمله استودیو Splash Damage و Ruffian، بازی Halo: The Master Chief Collection را برای رایانه‌های شخصی عرضه کند. همچنین طبق صحبت‌های این استودیو قرار نیست شاهد عرضه‌ی تمامی نسخه‌های این بازی به صورت یکجا باشیم و این استودیو قرار است هر قسمت را به صورت جداگانه عرضه کند. دلیل اصلی این حرکت این است که هر قسمت از این مجموعه قبل از عرضه از توجهات لازم برخوردار شود.

همچنین قرار است این بازی به صورت همزمان روی فروشگاه استیم و مایکروسافت قرار بگیرد. در ادامه‌ این استودیو خبر خوشحال کننده‌ی دیگری را نیز به اشتراک گذاشت. بازی Halo: Reach که چندین سال پیش روی اکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شده بود نیز قرار است در این مجموعه حضور داشته باشد. با این حساب بالاخره قرار است شاهد عرضه‌ی تمامی نسخه‌های سری Halo روی یک پلتفرم به صورت یکپارچه باشیم. این استودیو توضیح داد که بخش چند نفره‌ی بازی Halo: Reach به صورت رایگان در این مجموعه قرار خواهد گرفت؛ درحالی که بخش داستانی و Firefight بازی باید به صورت مجزا خریداری شوند.

هنوز تاریخ انتشار بازی Halo: Master Chief Collection برای رایانه‌های شخصی مشخص نیست. اما مایکروسافت قول داده است زمانی که بازی Halo: Reach به این مجموعه اضافه شود، این بازی آماده‌ی انتشار خواهد بود. همچنین در آینده شاهد اخبار بیشتری پیرامون این بازی خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: