شرکت Activision بازی Sekiro را 22 فروردین عرضه خواهد کرد

فضای موردنیاز برای نصب بازی Sekiro: Shadows Die Twice روی اکس‌باکس وان مشخص شد

توسط سجاد عرفانی در ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۰:۵۰

درحالیکه‌ تا عرضه‌ی‌ بازی Sekiro: Shadows Die Twice مدت زمان زیادی باقی نمانده، به تازگی فضای مورد نیاز برای نصب این باری بر روی اکس‌باکس وان مشخص شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

فضای مورد نیاز برای نصب بازی‌ها روی کنسول‌ها در این نسل به شدت افزایش یافته است. برای مثال، چند وقت پیش بود که معلوم شد بازی The Division 2 به فضایی حدودا ۱۰۰ گیگابایت برای نصب روی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیاز دارد. اما خوشبختانه به نظر می‌رسد که یکی از بازی‌هایی که این ماه شاهد عرضه آن خواهیم بود فضای بسیار کمی برای نصب نیاز دارد.

هفته‌ی آینده شاهد عرضه‌ی بازی Sekiro: Shadows Die Twice ساخته‌ی استودیو FromSoftware خواهیم بود و در همین راستا، به تازگی در صفحه‌ی رسمی این بازی در فروشگاه مایکروسافت، شاهد مقدار فضای مورد نیاز برای نصب این بازی بودیم و برخلاف عنوان‌های امروزی؛ این بازی به فضایی حدود ۱۲.۵ گیگابایت برای نصب نیاز خواهد داشت که برای عنوانی AAA و ساخته‌ی استودیو FromSoftware و اکتیویژن عدد بسیار کمی به نظر می‌رسد.

البته این عدد به این معنا نیست که این بازی روی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ نیز به همین مقدار فضا نیاز خواهد داشت؛ زیرا که در صفحه‌ی فروشگاه استیم فضای مورد نیاز برای نصب این بازی ۲۵ گیگابایت در نظر گرفته شده است. اما هنوز از فضای مورد نیاز برای نصب آن روی کنسول پلی‌استیشن ۴ خبری نیست. بعلاوه این اعداد نهایی نیستند و با عرضه‌ی بهینه سازهای مختلف، قطعا حجم این بازی پس از نصب افزایش خواهد یافت. اما با همه‌ی این تفاسیر، ۱۲ گیگابایت برای شروع عدد معقولی به نظر می‌رسد.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice در تاریخ ۲ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین شما عزیزان می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی بازی را نیز از اینجا تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x