تماشا کنید: بازی Satisfactory در ۲۸ اسفند در حالت دسترسی زود‌هنگام قرار خواهد گرفت

توسط مهدی هفته خانک در ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۱:۳۴

با توجه به آخرین اخبار بازی، شش نوع سطح و سه محیط متفاوت از بازی Satisfactory در اوایل انتشار آن قابل دسترسی خواهند بود. برای دریافت جزئیات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Satisfactory، که در سبک شوتر اول شخص و توسط استودیو Coffee Stain Studios ساخته شده، در تاریخ ۲۸ام اسفند ۹۷ در حالت دسترسی زود‌هنگام قرار خواهد گرفت. این بازی نه روی دسترسی زود هنگام استیم، بلکه در فروشگاه Epic Games و با قیمت۳۰ دلار منتشر خواهد شد. Coffee Stain Studios پیش از این بازی، بازی‌هایی نظیر Sanctum و Goat Simulator را نیز ساخته بود.

اما داستان بازی Satisfactory به طور کامل در نسخه‌ی دسترسی زود هنگام روایت نخواهد شد؛ اما قضیه از این قرار است که بازیکن به یک سیاره‌ی بیگانه فرستاده می‌شود و قصد ساخت یک کارخانه‌ی بزرگ بر روی آن را دارد. علاوه بر ساخت یک کارخانه از نمای اول شخص، مخاطب به گشت و گذار در محیط و تعامل با موجودات بومی سیاره نیز خواهد پرداخت.

بازی Satisfactory امکان بازی چند نفره تا ۴ نفر را دارد. با این حال گفته شده که این بازی هنوز در این زمینه دچار ضعف‌هایی است. بازی دارای شش سطح مختلف خواهد بود که هر یک، وسایل، منابع، تجهیزات و وسایل نقلیه‌ی مختلفی در اختیار بازیکن قرار خواهد داد. همچنین سه محیط مختلف به وسعت ۳۰ کیلومتر مربع در دسترس خواهند بود که با نهایت ظرافت و دقت طراحی شده‌اند. همچنین برای پیمایش این محیط‌ها برخی وسایل نقلیه با قابلیت راننده‌ی خودکار موجود خواهند بود.

لازم به ذکر است بازی Satisfactory در تاریخ اعلام شده، برای رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. همچنین شما عزیزان می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی بازی را نیز در زیر مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x