Ryan Reynolds می‌توانست نقش Nathan Drake را در فیلم Uncharted بازی کند!

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۹:۳۲

اخیرا کارگردان فیلم A-Team and Smokin Aces، «جو کارناهان» (Joe Carnahan)، اعلام کرده که زمانی رایان رینولد برای بازی در نقش Nathan Drake در فیلم Uncharted بیشترین شانس را داشته است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه شوید.

طبق گزارشات اخیر پیرامون فیلم اقتباسی Uncharted، آقای جو کارناهان، نویسنده‌ی این فیلم اعلام کرد زمانی که به عنوان نویسندگی این فیلم برگزیده شد، قرار بود رایان رینولد، بازیگر معروف فیلم Deadpool و Detective Pikachu نقش اصلی این فیلم را بر عهده گیرد و به عنوان Nathan Drake ایفای نقش کند. جو کارناهان در مصاحبه‌ای گفت:

من فکر می‌کنم رایان برای بازی در نقش Nathan Drake بیشترین شانس را داشت و خیلی نزدیک بود که به عنوان بازیگر این نقش نیز انتخاب شود. منتها او برای فیلم Deadpool انتخاب شده بود و به همین خاطر از گزینه‌های ما خارج شد. همانند سری سوم بازی Uncharted، بخش کوچکی از فیلم‌نامه‌ای که من در رابطه با فیلم Uncharted نوشتم به دوران ۱۴ سالگی Drake اختصاص داشت. سپس به دوران بزرگسالی او می‌رسیدیم. به نظر من فیلم‌نامه‌ی این فیلم بی نظیر بود و من از نتیجه‌ی کار بسیار راضی بودم. Uncharted‌ می‌توانست بسیار سرگرم کننده و جالب باشد. ولی خب کسی چه می‌داند؟ شاید روزی از بخشی از آن استفاده شد!

طبق گفته‌های کارناهان، فیلم‌نامه‌ی او بسیار نزدیک به نسخه‌ی اصلی بازی بود و لذا برای ادامه‌ی پروژه، به اجازه‌ی نویسنده‌ی بازی امی هنیگ (Amy Hennig) نیاز داشت. او در بخشی از مصاحبه‌ی خود به این مورد اشاره کرد که علاقه‌ای به نیل دروکمن (Neil Druckmann) کارگردان بازی Uncharted 4‌ ندارد. چرا که او یک عوضی دغل‌باز است! کارناهان گفت:

هدف من تنها خوشحال کردن امی هنیگ بود. Uncharted اثر او بود و این امی بود که دنیای این بازی را خلق کرد و جلب رضایت او برای من از همه‌چیز مهم‌تر بود. اما آن شخص، هرکسی که هست، از او خوشم نمی‌آید. دزد دغل بازی بیش نیست و فقط از اعتبار بازی به سود خودش استفاده کرده.

اینطور که مشخص است، کارناهان دل پری از کارگردان بازی Uncharted 4 دارد و دلیل آن هم دقیقا مشخص نیس. به نظر شما این حمله از سوی کارناهان به نیل دروکمن منطقی است؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x