تماشا کنید: اولین تریلر از فیلم Doom: Annihilation منتشر شد

توسط مهدی صبح در ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۳:۰۱

برخلاف کم و کاستی فیلم ۲۰۰۵ که اقتباسی از بازی بود، فیلم Doom Annihilation پاییز امسال به فروشگاه می‌رود و تریلری جدید از این فیلم منتشر شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

با این‌که از انتشار عنوان بعدی از سری بازی‌های Doom فاصله داریم، طرفداران این فرنچایز تا زمانی که بازی Doom Eternal منتشر شود، چیزی برای سرگرم شدن و گفت‌وگو خواهند داشت. فیلمی اقتباسی با نام Doom Annhiliation از این بازی ساخته شده که امسال منتشر خواهد شد و اولین تریلر آن را در ادامه مشاهده می‌کنید:

با این‌که این تریلر تنها ۳۰ ثانیه طول دارد، به تماشاچیان تصویری از تطبیق سلاح‌های بزرگ، ابزار و شیاطین در بازی را با فیلم خواهد داد. در این فیلم چندین سرباز فضایی را مشاهده خواهیم کرد که پس از دریافت تماسی استرس‌آور، به پایگاه مارتیان که شیاطین به آن نفوذ کرده‌اند، می‌روند. فیلم واقعا دیوانه‌وار به نظر می‌رسد اما با در نظر گرفتن بازی Doom انتظار چیز متفاوتی نمی‌توان داشت.

البته این اولین بار نیست که فیلم Doom منتشر شده است. در سال ۲۰۰۵، کارل اوربان و دواین جانسون هر دو ستاره‌‌ی فیلمی برگرفته از این بازی بودند که تبدیل به یکی از بمب‌های باکس‌آفیس شد. فیلم Doom Annihilation ارتباطی با فیلم سابق این فرنچایز ندارد و داستان خودش را در بر خواهد داشت.

فیلم Doom Annihilation در پاییز امسال به فروشگاه‌ها راه پیدا خواهد کرد و به صورت DVD در دسترس خواهد بود. تاریخ دقیق انتشار این فیلم هنوز اعلام نشده است.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “تماشا کنید: اولین تریلر از فیلم Doom: Annihilation منتشر شد”

 1. کی اجازه داده این فیلم ساخته بشه؟! :16:

  ۰ ۰
  1. مهدی صبح گفت:

   اصلا انگار فیلم‌سازای محلی این فیلمو ساختن هیچ چیز جالبی نداره

   ۰ ۰