انیمه‌ی Devil May Cry به صورت رایگان در فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس است

توسط مهدی صبح در ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۱:۵۴

اگر بازی Devil May Cry 5 را به پایان رساندید و به دنبال چیزهای بیش‌تری از این سری هستید، می‌توانید انیمه‌ی مرتبط با این سری که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد را به صورت رایگان در PSN مشاهده کنید. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

با انتشار بازی Devil May Cry 5 در هفته‌ی گذشته روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی، طرفداران جدید و قدیمی این سری شانس آن را داشتند تا شیاطین بسیاری را شکست دهند. گرچه، اگر این بازی برای‌تان کافی نیست، می‌توانید انیمه‌ی این سری را به صورت رایگان تماشا کنید.

انیمه‌ی Devil May Cry در حال حاضر به صورت رایگان روی فروشگاه‌های پلی‌استیشن ایالات متحده در دسترس است و صاحبان پلی‌استیشن ۴ شانس آن را دارند تا به صورت رایگان به تماشای این انیمه‌ی ۱۲ قسمتی بپردازند. این انیمه بر پایه‌ی سری بازی ساخته شده است.

اگر به دنبال تماشای این سری به صورت رایگان هستید، چندین نکته وجود دارد که باید رعایت کنید. اول آن‌که به نظر می‌رسد این پیشنهاد تنها در فروشگاه پلی‌استیشن ایالات متحده‌ی آمریکا وجود داشته باشد و دوم آن‌که باید روی کنسول پلی‌استیشن و در فروشگاه به دنبال آن باشید و با دستگاه دیگری قادر به انجام این کار نخواهید بود.

برای کسانی که با این سری آشنا نیستند باید گفت که انیمه‌ی Devil May Cry، در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. این انیمه در میان اتفاقات دو بازی اول رخ می‌دهد و فرصت این را به شما می‌دهد تا با دانته و چندین چهره‌ی آشنای دیگر در سری Devil May Cry آشنا شوید.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: