تماشا کنید: بازی Impostor Factory در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۰:۳۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، به نظر می رسد شرکت Freebird Games قصد دارد در سال ۲۰۲۰ بازی جدیدی با نام Impostor Factory را عرضه کند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

Freebird Game، که ساخت عناوینی چون To the Moon و Finding Paradise‌ را در کارنامه‌ دارد، با معرفی بازی Impostor Factory اعلام کرد بازی یاد شده در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد. به گفته‌ی سازندگان، سبک این بازی جنایی و اکشن خواهد بود و کاربران در آن با اتفاقات مختلفی از جمله قتل مواجه خواهند شد و داستان رمزآلود و هیجان‌انگیز آن می‌تواند تا حدود زیادی رضایت علاقه‌مندان به این سبک را جلب کند. ناگفته نماند Impostor Factory سبک روایت‌گونه‌ی بازی‌های پیشین شرکت Freebird Game را ندارد و نسبت به آن‌ها با هیجان بیشتری دنیال خواهد شد.

از آنجایی که Impostor Factory اخیرا معرفی شده، اطلاعات زیادی از آن در احتیار نداریم و احتمالا تا انتشار اولین تریلر از بازی و سبک گیم‌پلی آن باید زمان زیادی را به انتظار بشینیم. معمولا سبک بازی‌های Freebird Game به گونه‌ای است که دارای گفت و گو‌های زیاد، پازل‌های نسبتا ساده و کشف سرزمین‌های بیگانه است. البته هنوز از جزئیات داستان این بازی خبری در اختیار نداریم اما شرکت سازنده‌ی بازی، Freebird Game، اعلام کرده بود که این بازی آغاز گر دوره‌ای جدید خواهد بود.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی پیش‌نمایش تم بازی را در زیر مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: