تماشا کنید: تریلر زمان عرضه‌ی Left Alive نجات هر سه قهرمان بازی را نشان می‌دهد

توسط مهدی هفته خانک در ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۰

Left Alive، یک بازی «اکشن بقا» که توسط کارگردان عنوان Armored Core به عنوان یک دنباله‌ی معنوی از سری Front Mission ساخته شده، هم‌اکنون در دسترس قرار دارد. برای دریافت جزئیات خبر با دنیای بازی همراه باشید.

Left Alive هم‌اکنون در بازار غرب بر روی پلتفرم پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و به مناسبت انتشار بازی، اسکوئر انیکس تریلر زمان عرضه‌ی آن را منتشر کرده است.

توضیحاتی در مورد دی‌ال‌سی World of Tanks و Half-Life این بازی ارائه شد. دی‌ال‌سی World of Tanks بر روی هر دو پلتفرم منتشر خواهد شد و علاوه بر افزودن نماد‌ها و نشانه‌های بازی World of Tanks به این عنوان، تانک‌های روسی را نیز به بازی اضافه خواهد کرد. دی‌ال‌سی Half-Life اما فقط برای نسخه‌ی استیم بازی منتشر خواهد شد و اهرم معروف سری Half-Life را به بازی Left Alive اضافه خواهد کرد.

Left Alive یک عنوان اکشن بقا می‌باشد که در واقع یک نسخه‌ی فرعی از سری بازی‌های Front Mission به حساب می‌آید، بازی‌های نقش آفرینی تاکتیکی که ربات‌هایی با قابلیت شخصی‌سازی بسیار بالا با نام Wanzer در واقع نماد این سری هستند. Left Alive به فصل‌های مختلفی در روایت خود تفسیم می‌شود که هر یک مربوط به یکی از سه قهرمان موجود در بازی می‌باشد که در تریلر زمان عرضه معرفی شده‌اند.

با این‌که در اغلب مواقع در بازی پیاده خواهید بود، اما Wanzer‌های قابل کنترل نیز گاها در بازی حضور دارند. کارگردان بازی آقای توشیفومی نابشیما می‌باشد که پیش از این وظیفه‌ی کارگردانی نسخه‌های مختلفی از سری بازی‌های Armored Core در استودیوی From Software را برعهده داشته است؛ طراحی ربات‌های بازی نیز بر عهده‌ی آقای تاکایوکی یاناسه بوده است، کسی که در سابقه‌ی کاری خود عناوینی نظیر Gundam 00 و Xenoblade Chronicles X را دارد. از طرفی طراحی کاراکتر‌های بازی بر عهده‌ی یوجی شینکاوا بوده است که به واسطه‌ی سری متال گیر شناخته می‌شود؛ می‌توان گفت تیم سازنده‌ی بازی بسیار قوی و معروف می‌باشند. منتظر نقد و بررسی دنیای بازی از این عنوان باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: