تماشا کنید: DLC جدید Shadow of the Tomb Raider با نام The Serpent’s Heart منتشر شد

توسط مهدی هفته خانک در ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۱

در این DLC جدید که «the Serpent’s Heart» نام دارد، لارا از زندان فرار می‌کند، با سربازان Kukulkan می‌جنگد و راه خود را از میان سیل موش‌ها باز می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ماه گذشته شاهد انتشار DLC به نام «the Nightmare» ببودیم که در آن بازیکنان به عمارت کرافت باز می‌گشتند و با دشمنانی از گذشته‌ی لارا روبرو می‌شدند. حال اما طرفدران غارتگر مقبره، با گذشت یک ماه، هم‌اکنون به DLC جدیدی دسترسی دارند.

در این ماجراجویی جدید، لارا از یک دستکش تاریخی برای نجات ارواح شورشیان وفادار استفاده می‌کند. لارا کرافت باید از یک زندان فرار کند، با سربازان شرور Kukulkan روبرو شود و برای دست‌یابی به قدرت الهه و نجات ارواح، باید طی معمایی سیل عظیم موش‌ها را در مسیر مد‌نظر هدایت کند.

طیق عادت معمول مقبره‌ی جدیدی هم به بازی اضافه شده که بازیکنانی که موفق به غارت آن شوند، توانایی به نام«نعمت الهی» دریافت خواهند کرد که باعث می‌شود پول بیشتری هنگام لوت کردن جسد دشمنان به دست بیاید. دی ال سی The Serpent’s Heart هم چنین شامل پوشش جدیدی به نام«پوسته‌ی اژدها» می‌باشد که پوشیدن آن باعث کاهش صدمات دریافتی، جلوگیری از گیج‌شدن و همچنین بهبود سریع‌تر سلامتی می‌شود. و در آخر بازیکنان تیر و کمان The Serpent Lash را دریافت خواهند کرد که از آتش برای صدمه‌ی بیشتر به دشمنان استفاده می‌کند.

در این آپدیت، برخی از مقبره‌های موجود در خط داستان اصلی بازی به چالش‌های زمانی و امتیازی بازی اضافه شده‌اند. این مقبره‌ها عبارتند از:

«Judge’s Gaze» ،«Underworld Gate» ،«Howling Caves» ،«Path of Battle» ،«Temple of the Sun» ،«San Cordoba» ،«Ancient Aqueduct» و«Thirsty Gods»

اگر از دارندگان کنسول ایکس باکس وان و از مشترکین سرویس Xbox Game Pass هستید، خبر خوب این است که Shadow of the Tomb Raider از طریق این سرویس در دسترس است.

دی‌ال‌سی The Serpent’s Heart هم‌اکنون با قیمت ۴.۹۹$ قابل خریداری است، هم‌چنین کسانی که سیزن‌پس بازی را با قیمت ۲۹.۹۹$ خریداری کرده باشند، به صورت رایگان این DLC را دریافت کرده‌اند.

Shadow of the Tomb Raider هم‌اکنون بر روی ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. می توانید نقد و بررسی این عنوان را در دنیای بازی مطالعه کنید. تریلر منتشر شده برای این DLC را می‌توانید در پایین مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: