تماشا کنید: تبلیغات لایو اکشن Devil May Cry 5 به نمایش گذاشته شد

توسط سجاد عرفانی در ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۳

به تازگی استودیو کپکام سازنده عنوان Devil May Cry 5 تریلر لایو اکشنی از این بازی به نمایش گذاشته است. برای ادامه‌ی این خبر و تماشای این تریلر با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی شوید.همزمان با عرضه‌ی رسمی عنوان Devil May Cry 5 کپکام تریلر تبلیغاتی را برای این بازی انتشار داده است و اینبار بجای اینکه شاهد بخشی از گیمپلی و مبارزات بازی باشیم، شاهد تریلری لایو اکشن هستیم که در آن مردم عادی در حال انجام کارهای روزمره خود هستند و ناگهان هرکدام مجهز به یکی از سلاح های اختصاصی کاراکترهای این مجموعه می‌شوند. با اینکه محتوای این ویدئو کمی احمقانه به نظر میرسد، اما در عین حال نیز لذت بخش است.

این تبلیغ لایو اکشن تنها بخش بازی نیست که کپکام از هنرپیشه‌های واقعی برای ساخت آن استفاده کرده است. اگر شما نسخه‌ی Special Edition بازی را تهیه کنید، تعداد متعددی از کات سین‌های بازی را به صورت لایو اکشن خواهید دید. در ابتدا ایده کلی این حرکت خنده دار به نظر می‌رسد اما زمانی که در حین بازی با یکی از این کات سین‌ها مواجه شوید قطعا جذابیت آن را درک خواهید کرد.

عنوان Devil May Cry 5 هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است و از اینجا می‌توانید نمرات منتشر شده از بازی را مطالعه کنید.

در نهایت می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی را در پایین تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x