تماشا کنید: ویدئویی از ماد بتل رویال Battlefield 5 با نام Firestorm فاش شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۵

طبق آخرین اخبار بازی، ماد بتل رویال بازی Battlefield 5 که Firestorm نیز نام دارد، در جدیدترین ویدئوی مربوط به این بازی مورد بررسی قرار گرفته است. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

درحالیکه زمان زیادی از عرضه‌ی رسمی بازی Battlefield 5 می‌گذرد، به نظر می‌رسد هنوز هم جای خالی یک ماد در این بازی حس می‌شود و آن‌ چیزی نیست جز بتل رویال؛ معروف‌ترین ماد بازی‌های ویدئویی در چند سال اخیر که بازی رایگان Fortnite را به شهرت جهانی رساند و سود قابل توجهی عاید سازندگان آن کرد. بعد از Fortnite، بازی‌های زیادی این ماد را برای عناوین خود طراحی کردند که از معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به Call of Duty: Black Ops 4 اشاره کرد که ماد بتل رویال آن، Blackout نام دارد.

در جدیدترین ویدئوی منتشر شده از بازی Battlefield 5 اما شاهد رد پایی از وجود احتمالی این ماد معروف در بازی هستیم. با اینکه هنوز زمان خاصی برای عرضه‌ی این ماد در نظر گرفته نشده، حداقل می‌توان از طریق ویدئویی که در انتهای خبر قرار گرفته شده، اطلاعاتی از آن بدست آورد.

در مدت زمان یک و نیم دقیقه‌ای این ویدئو، اطلاعات خوبی از بخش بتل رویال بازی Battlefield 5 وجود دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به قابلیت بازی تک‌نفره، دونفره و تیمی اشاره کرد. همچنین پراکندگی اسلحه‌ها نیز به سه سطح Common، Rare و Epic تقسیم می‌شود؛ بر این اساس، اسلحه‌ها در سه سطح مختلف در نقشه‌ی بازی قابل کشف و حمل هستند تا بازیکن براساس ارزش هر آیتم، اسلحه‌ی بهتر را در اختیار گیرند. به علاوه هر اسلحه نیز خشاب مخصوص به خودش را دارد و با توجه به محدودیت حمل خشاب، مدیریت منابع نیز باید در جریان گیم‌پلی در نظر گرفته شود.

در یک بخش جالب دیگر در این ویدیو، یک نمای کوتاه از نقشه بازی نیز دیده می‌شود که در کنار محیط‌ها و نحوه دنبال کردن گیم‌پلی، به خوبی تشابهات Firestorm با بازی‌هایی نظیر Fortnite و PUBG قابل تشخیص است.

بازی Battlefield 5 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌ استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین شما عزیزان می‌توانید ویدئوی مربوط به ماد بتل رویال بازی را در زیر تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: