مدیر اجرایی کپکام: «کپکام به روزهای اوج خود بازگشته است»

توسط سجاد عرفانی در ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۰:۰۴

امروز صبح بود که نقد های آخرین ساخته‌ی کپکام یعنی عنوان Devil May Cry 5 منتشر شد و شاهد نمرات خیلی خوبی بودیم. حال به تازگی آقای Kiichiro Urata مدیر اجرایی این کمپانی اعلام کرده است که کپکام درحال برگشت به روزای های اوج خودش است. برای ادامه خبر با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی شوید.

به دنبال نمرات عالی عنوان Devil May Cry 5، تهیه کننده این عنوان آقای Matt Walker توئیتی را از سمت مدیر اجرایی بخش آمریکای شمالی کپکام به اشتراک گذاشت. آقای Kiichiro Urata مدیر اجرایی کپکام بدونه هیچگونه مقدمه ای پیغام رو به رو به اشتراک گذاشته است:

کپکام به روزهای اوج خود بازگشته است.

البته، باید اشاره کرد که آقای Urata کاملا درست می‌گوید زیرا که این کمپانی طی چندسال اخیرا از وضعیت وخیم خود درآمده و به سرعت درحال پیشرفت و جبران نقص های خود است. این شرکت در چند سال اخیر با بهبود بخشیدن به فرنچایز های کلاسیک خود عنوانی مانند Resident Evil 7 را عرضه کرد و با انتشار عناوینی مانند Resident Evil 2 Remake و Monster Hunter: World دوباره جای پای خود را در صنعیت گیم محکم کرده است.

اکنون با انتشار Devil May Cry 5 کپکام عملا خود را به عنوان یکی از بهترین کمپانی های بازی سازی چندسال اخیر ثابت کرده است.

Devil May Cry 5 امروز در ۱۷ اسفند ماه سال ۹۷ برای رایانه های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در نهایت می‌توانید نمرات منتشر شده از این عنوان را از اینجا مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: