فیلم‌برداری اسپین‌آف مرد عنکبوتی آغاز شد، به همراه اولین عکس منتشرشده از صحنه فیلم‌برداری

توسط صفا معتمد در ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۸:۵۰

موفقیت عظیم و دور از انتظار Venom راه را برای ساخته‌شدن فیلم‌های بیشتری از قهرمانان و شرورهای دنیای اسپایدی فراهم کرد؛ Venom 2 و Morbius فیلم‌های بعدی خواهند بود. تازگی مراحل تولید فیلم Morbius آغاز شده و اولین عکس نیز منتشر شد. در ادامه با آخرین اخبار سینما با دنیای بازی همراه شوید.

عکس زیر توسط جرد لتو در توییتر پست گردید. این عکس اطلاعات چندانی لو نمی‌دهد زیرا لتو تا حد زیادی توسط کلاکت پوشانده شده است؛ اما موهای بلند و پوست رنگ‌پریده Morbius خون‌آشام از کتاب‌های کمیک مارول قابل‌مشاهده است. در پایین می‌توانید عکس را ببینید.

اولین هفته گذشت…۱۱ هفته مانده…

برای #Morbius آماده‌باشید @MorbiusMovie

– ۱۴ اسفند، ۱۳۹۷

Morbius توسط دانیل اسپینوزا کارگردانی می‌شود، کسی که پیش این فیلم علمی-تخیلی و ترسناک Life و همچنین فیلم اکشن Safe House با شرکت دنزل واشنگتن را کارگردانی کرده بود. عوامل فیلم نیز شامل مت اسمیت (Doctor Who اسبق)، استفان دورف (True Detective) و جرد هریس (The Terror) می‌شود. فیلم در ۳۱ جولای سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.

شخصیت Morbius توسط Roy Thomas و Gil Kane افسانه‌ای خلق شد و برای اولین بار در سال ۱۹۷۱ و در جلد ۱۳۱ کمیک The Amazing Spider-Man حضور پیدا کرد. این شخصیت ضدقهرمان در واقع شیمی‌دانی به نام مایکل موربیوس است که به علت ابتلا به یک بیماری ناشناس خونی در حال مرگ است. او با استفاده از بیوشیمی خفاش‌های خون‌آشام، دارویی برای درمان بیماری خود درست کرد، اما اثرات جانبی این دارو باعث شد وی تبدیل به خون‌آشام شود.

در حال حاضر Morbius تنها اسپین آف مرد عنکبوتی با تاریخ اکران مشخص است. تام هاردی برای Venom 2 بازخواهد گشت هرچند اخیراً اعلام شد که ممکن است Rubin Fleischer کارگردان نباشد. به‌علاوه، فیلم‌هایی بر اساس کاراکترهای Silk، Kraven، Black Cat و Silver Sable نیز در دست‌کار می‌باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: