شایعه: نسحه بدون دیسک درایو ایکس‌باکس وان احتمالا تا ۲ ماه آینده راهی بازار می‌شود

توسط پرهام فروزان در ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۰:۳۴

براساس شایعات، کمپانی مایکروسافت به زودی نسخه‌ای از ایکس‌باکس وان را که فاقد دیسک درایو است، راهی بازار خواهد کرد. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی شوید.
اواخر ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ بود که شایعاتی مبنی بر تصمیم کمپانی Microsoft نسبت به ساخت مدل جدیدی از کنسول ایکس‌باکس وان بدون دیسک درایو منتشر شد. همان‌طور که مشخص است، این کنسول تنها قادر به اجرای نسخه دیجیتالی بازی‌ها است. حالا طی شایعاتی که جدیدا منتشر شده‌اند این کنسول قرار است زودتر از آن‌چه فکرش را می‌کنید به خانواده کنسول‌های مایکروسافت بپیوندد.

گزارشی از سوی وب‌سایت Windows Central منتشر شده است که خبر از عرضه کنسول مذکور در چند ماه آینده می‌دهد.

با توجه به این گزارش، مدل بدون دیسک درایو کنسول Xbox One که با اسم رمز Xbox Maverick شناخته می‌شود، به‌صورت رسمی Xbox One S All-Digital Edition نام خواهد داشت. با این که این اسم نسبتا طولانی است، اما به خوبی به پایان دوران دیسک خبر می‌دهد. البته غافلگیر‌کننده‌ترین بخش این گزارش اعلام آغاز پیش فروش کنسول مذکور در ماه آوریل و عرضه رسمی آن در ماه می است.
در این گزارش به قیمت کنسول Xbox One S All-Digital Edition اشاره‌ای نشده، اما می‌توان انتظار داشت که قیمت کمتری نسبت به مدل‌های موجود در بازار داشته باشد. همچنین اضافه شدن ویژگی‌های جدید به این کنسول یا حفظ تمامی ویژگی‌های کنسول Xbox One S و تنها کنار گذاشتن دیسک درایو موردی است که همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
نکته حائز اهمیت این است که همانند دیگر شایعه‌ها، هیچ‌یک از موارد ذکر شده قطعی و تایید شده نیستند؛ زیرا در این گزارش آمده است که به نظر می‌رسد کمپانی مایکروسافت به زودی نسخه‌ای از ایکس‌باکس وان را که فاقد دیسک درایو است، راهی بازار خواهد کرد. با این حال، به دلیل روند رو به رشد سرویس Xbox Game Pass که بازی‌های خیلی خوب و با ارزشی را در ازای یک اشتراک به صرفه در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد، عرضه نسخه‌ای از کنسول ایکس باکس وان که فاقد دیسک درایو است، منطقی به نظر می‌رسد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: