توسعه طرح دی‌حامی: حمایت از تولیدکننده‌های محتوا ایرانی در حوزه بازی‌های ویدیویی

توسط دنیای بازی در ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۲:۴۲

همان‌طور که قول داده بودیم، طرح دی‌حامی هم‌اکنون بزرگ‌تر از پیش در خدمت تولیدکننده‌های محتوا ایرانی در حوزه بازی‌های ویدیویی است.

همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، طرح دی‌حامی هم‌اکنون علاوه بر حمایت از استریمرها، از طراحان یا آرتیست‌ها، از کلیپ‌سازها یا تولیدکننده‌های محتوای ویدیویی و از نویسنده‌های مستقل نیز حمایت می‌کند. اما این حمایت چگونه است؟ شما کار یا نمونه کارهای خود را برای ما ارسال می‌کنید و پس از بررسی و تایید، ما با شما تماس می‌گیریم و محتوای برتر ارسالی شما را در سایت و شبکه‌های اجتماعی دنیای بازی پست می‌کنیم و تولیدکننده‌ی آن محتوا نیز از طریق هر مرجعی که در اختیار دارد (کانال آپارات، یوتیوب، تلگرام، حساب اینستاگرام، توییتر و…) با پست لوگوی دی‌حامی و منشن نام دنیای بازی (سایت: dbazi.com و شبکه اجتماعی مربوطه)، اعلام کند که تحت حمایت این طرح قرار گرفته است.

از تمامی تولیدکننده‌های محتوا در زمینه‌های ذکر شده دعوت می‌کنیم تا نمونه کارهای خود را از طرق زیر برای ما ارسال کنند:

ایمیل: info@dbazi.com
دایرکت اینستاگرام: Dbazinews
حساب تلگرامی: Dbazi_HQ

اگر پیش از این اعلامیه درخواست حمایت کرده بودید و کارهای خودتان را برای ما ارسال کرده بودید، لطفا آنها را دوباره از طریق راه‌های بالا برای‌مان ارسال کنید.
دنیای بازی این را وظیفه خود می‌داند تا از تولیدکننده‌های محتوای ایرانی در عرصه بازی‌های ویدیویی حمایت کند و آنها را به جمع بزرگ‌تر مخاطبان این صنعت و هنر، بشناساند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: