Xbox Game Pass به این زودی‌ها به نینتندو نخواهد آمد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

طبق آخرین اخبار بازی، اینطور که به نظر می‌رسد، شایعات اخیر پیرامون راه یافتن Xbox Game Pass به نینتندو قرار نیست به این زودی‌ها به واقعیت بدل شود. برای اطلاع از جزئیات این خبر با دنیای بازی همراه شوید.

در روز‌های گذشته، شایعات زیادی منتشر شده بود مبنی براینکه دو شرکت بزرگ مایکروسافت و نینتندو در حال همکاری با یکدیگر هستند و این همکاری باعث شده تا مایکروسافت سرویس Xbox Game Pass خود را به همراه تعدادی از بازی‌های این سرویس، به کنسول نینتندو سوییچ بیاورد.

چندروز پیش اما برد سمز، یکی از اینسایدر‌هایی که معمولا خبر‌هایی که منتشر می‌کند درست از آب در می‌آیند در یک ویدئو گفته بود با اینکه مایکروسافت اعلام کرد سرویس Xbox Game Pass به نینتندو سوییچ می‌آید، با اینحال این اتفاق به این زودی‌ها نخواهد افتاد. متن کامل صحبت‌های سمز به شرح زیر است.

صحبت‌های زیادی شده بود مبنی براینکه سرویس Xbox Game Pass قرار است به سوییچ بیاید. از منابع مختلفی شنیدم که این اتفاق نخواهد افتاد. در واقع بهتر است بگویم به این زودی‌ها نخواهد افتاد! نمی‌توانم بگویم هیچوقت! چون مایکروسافت قصد دارد این سرویس را در تلویزیون‌ها، رایانه‌های شخصی، ایکس باکس و هرچه که امکان پشتیبانی ازXbox Game Pass را داشته باشد عرضه کند و خب نمی‌توان گفت سوییچ هم از این قاعده مستثنی است. با این‌حال خبرها حاکی از آن است که این اتفاق نمی‌افتد اما خب همه چیز می‌تواند تغییر کند. بنابراین بهتر است به این زودی‌ها انتظار همچین چیزی را نداشته باشیم.

اگر این خبر‌ها واقعیت داشته باشد، باید با بازی‌های خوبی چون Ori  and the Blind Forest و Cuphead‌ که پیش‌تر قرار بود برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود خداحافظی کرد. با اینحال امیدواریم همه‌ی این خبر‌ها در حد یک شایعه باشد و به زودی شاهد همکاری ایبن دو شرکت بزرگ با یکدیگر باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: