سگا تاریخ دقیق انتشار بازی Judgment را مشخص کرد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۹:۳۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، بعد از فاش شدن تاریخ انتشار بازی Judgment در صفحه‌ی فروشگاه آمازون، سگا رسما تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

بعد از معرفی بازی Judgment در ماه دسامبر سال گذشته، بسیاری از علاقه‌مندان بازی‌های یاکوزا (این بازی محصول تیم سازنده‌ی مجموعه‌ی یاکوزا و کمپانی سگا است که داستان آن ظاهرا در دنیای یاکوزا نیز جریان دارد) منتظر آن بودند تا ببینند این بازی چه زمانی برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. دیروز اما این انتظار به سر رسید و بالاخره سگا، تاریخ دقیق انتشار بازی Judgment را اعلام کرد.

همانطور که گفته شد، ابتدا این خبر در فروشگاه آمازون قرار گرفت اما بعدا برداشته شد. بعدا کاربری با نام Wario64 عکس را منتشر کرد و مشخص شد که تاریخ دقیق انتشار این بازی ۲۵ جوئن ۲۰۱۹ (۴ تیر ۹۸) خواهد بود.  البته به این نکته نیز اشاره شد که کسانیکه بازی را پیش‌خرید کرده بودند، ۴ روز زودتر یعنی در تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۹۸ به بازی دسترسی خواهند داشت.

البته سگا در ایتدا هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداد. اما ا آنجایی که تاریخ انتشار بازی در وب‌سایت آمازون قرار داده شده بود، سگا تصمیم گرفت دست بکار شود و رسما این خبر را اعلام کند. لازم به ذکر است کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی پیش‌خرید کنند، در تاریخ ۲۱ جوئن ۲۰۱۹ (۳۱ خرداد) می‌توانند به بازی دسترسی داشته باشند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند بازی را از ۷ ام مارس (۱۶ اسفند) از طریق صفحه‌ی فروش بازی در PlayStation Network پیش‌خرید کنند.

بازی Judgment در تاریخ ۴ تیر به صورت جهانی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: