تماشا کنید: ساخت اپلیکیشن Echo توسط یو‌بی‌سافت برای بازی The Division 2

توسط مهدی صبح در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۳:۳۹

ما و یوبی‌سافت هر دو برای بازی The Divison 2 هیجان زده‌ایم و یوبی‌سافت حتی بیش‌تر؛ زیرا اولین اپلیکیشن بر پایه‌ی واقعیت افزوده با نام Echo برای این بازی منتشر کرده است. این اپ شما را به دنیای The Division 2‌ می‌برد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

این برنامه در تمام اروپا، خاورمیانه و بعضی از کشورهای آسیایی در دسترس است. کاربران می‌توانند از این برنامه روی گوشی‌های موبایل‌شان از طریق پیام‌رسان فیسبوک دسترسی داشته باشند.

قاعده‌ی ساخت Echo Experience، ساخت چیزی مشابه بازی‌های واقعیت افزوده‌ای مانند Pokemon Go و Ingress‌ است. برای آن‌که این اپلیکیشن برایتان فعال باشد و بتوانید از آن استفاده کنید، باید همواره پیام‌رسان‌تان فعال بماند. چندین مکان و نقطه‌ی مشخص مانند فروشگاه‌های موادغذایی، مدارس، پمپ بنزین‌ها و بانک‌ها را می‌توانید در شهرها بیابید. همین که در نقاط مشخص شده قرار گرفتید، می‌توانید لحظاتی خاص را مشاهده کنید و جوایز و پاداش درون‌بازی دریافت کنید. این آیتم‌ها و جوایز پس از باز کردن بازی The Division 2 از طریق کلاب ‌یوبی‌سافت به بازی اضافه خواهند شد.

۵۰ داستان وجود دارد که بازیکنان می‌توانند با قرار گرفتن در این نقاط آن‌ها را مشاهده کنند. پس آماده‌ی کمی پیاده‌روی باشید. این پیاده‌رو‌ی‌ها ارزش این آیتم‌ها را دارند و حتی از لحاظ جسمانی نیز فعالیت خواهید داشت. اگر این اپلیکیشن به پیام‌رسان فیسبوک وابسته نبود و مستقل عمل می‌کرد، ایده‌آل بود.

بازی Tom Clany’s The Division 2 پانزدهم مارس برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ‌اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: