اتمام Days Gone تقریبا ۳۰ ساعت به طول خواهد انجامید

توسط مهدی هفته خانک در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

به پایان رساندن Days Gone تقریبا ۳۰ ساعت به طول خواهد انجامید که از این ۳۰ ساعت، تقریبا ۶ ساعت را کات‌سین‌های بازی تشکیل داده‌اند، در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

کمتر از دو ماه تا انتشار بازی Days Gone باقی مانده است. با نزدیک شدن تاریخ انتشار این بازی، سونی کمپین بازاریابی و تبلیغات این عنوان را جدی‌تر از قبل به جریان انداخته است. طی هفته‌های آینده اطلاعات مختلفی در مورد این عنوان منتشر خواهد شد و برای شروع نیز، مدت زمان مورد نیاز برای اتمام خط داستانی بازی اعلام شده است.

طبق اعلام استودیو‌ی سازنده‌ی بازی، یعنی Sony Bend، اتمام خط داستانی Days Gone تقریبا ۳۰ ساعت به طول خواهد انجامید که از این ۳۰ ساعت، ۶ ساعت مربوط به کات سین‌های بازی می‌باشد که در طول مدت زمان کمپین داستانی پراکنده هستند. به نظر می‌رسد که ۳۰ ساعت محتوا برای یک بازی جهان باز مناسب باشد، اما باید ببینیم که آیا تفاوتی بین مدت زمان اعلام شده از سوی سازندگان و مدت زمان محصول نهایی وجود خواهد داشت یا خیر.

سونی اخیرا تریلر‌های مختلفی از این عنوان منتشر کرده است؛ برای مثال: تریلر مربوط به ازدواج قهرمان بازی با همسرش سارا، تریلر و تصاویر جدیدی از بازی، تریلر مربوط به موتور سیکلت قهرمان بازی و تریلر مربوط به پیش خرید بازی. Days Gone در تاریخ ششم اردیبهشت ماه ۹۸، برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: