تماشا کنید: تیزر جالب بازی Metamorphosis، جهان از دید یک حشره چگونه است؟

توسط سارا بیگی در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۳:۴۵

طبق آخرین اخبار بازی، در پاییز سال ۲۰۱۹ بازی Metamorphosis منتشر خواهد شد. در این بازی که گیم پلی آن در سبک اول شخص طراحی شده است، قادر هستید که به یک حشره تغییر شکل دهید تا برای نجات دوست خود تلاش کنید. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه باشید.

Metamorphosis یک بازی اول شخص است که در نهایت به شما اجازه می‌دهد تبدیل به یک حشره شوید. در بازی شما می‌دانید که همیشه می‌خواستید یک حشره باشید. در حقیقت بازیکنان قادر به کشف یک دنیای غول پیکر از منظر یک حشره کوچک هستند که با انتشار بازی Metamorphosis در اواسط سال ۹۸ مهیا خواهد شد.

داستان بازی Metamorphosis از داستان کوتاه فرانتس کافکا به نام «مسخ» الهام گرفته شده و بازیکنان در طول بازی، گرگور سامسا را کنترل و هدایت می کنند، او خود را تبدیل به یک حشره می کند تا خود و دوستش جوزف را از زندان نجات دهد. هرچند که بر طبق نقشه پیش نمی‌رود وقتی که گرگور بفهمد دوستش جسم حشره‌ای جدیدش را تشخیص نمی‌دهد.

این‌جاست که گرگور به منظور نجات دوست خود از درز و کناره‌‌ی دیوارها عبور می‌کند و دنیای بزرگی را در برابر بدن کوچکتر خود می‌یابد. حال او می‌تواند بجهد، از سطوح بالا برود و از تمام توانمندی‌هایی که شخصیت حشره‌اش به او می‌دهد استفاده ببرد.

تیزر منتشر شده، نام Ovid Works، برنامه نویس بازی‌های ویدیوئی را نشان می‌دهد. تیزر با حرکت دوربین به سمت یک کتاب شروع می‌شود و در ادامه می‌بینیم که گرگور به جای دو شخصیت در حال صحبت کردن است.

آقای Zaq Chojecki، مدیر بازی در شرکت Ovid Works، درباره‌ی الهامی که از داستان مسخ گرفته است توضیح داد که:

… ما می‌خواهیم این داستان عجیب و فراموش نشدنی در یک دنیای تاریک و کمیک را با ساختن گیم پلی زیبایی از آن تکریم کرده و ارج نهیم. هرچند ما نمی‌خواهیم دقیقا شبیه به آن را بسازیم چراکه به هرحال بازی ویدیوئی دنیا و سبکی کاملا متفاوت را می‌طلبد.

 آقای Jacek Debowski، مدیر اجرایی Ovid Works نیز گفت:

بازی Metamorphosis یک دنیای معمایی را با تجربیات فلسفه‌ی وجودی در ادبیات قرن ۱۹ می‌آمیزد.

ظاهرا در این بازی با دنیای رنگارنگی از شخصیت‌ها مواجهیم که از انسان به حشره تبدیل می‌شوند و بازیکنان نیز تجربه‌اش می‌کنند.

در پایان لازم به ذکر است که این بازی در پائیز سال آینده برای پلتفرم‌های رایانه‌‌ی شخصی،اکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در ادامه تریلر این بازی را تماشا می‌کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: