تماشا کنید: تریلری جدید از بازی The Sinking City منتشر شد

توسط مهدی صبح در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۳:۵۴

عنوان ترسناک و رمزآلود آینده‌ی استودیو Frogware ، در حل جرم و جنایت به شما کمک نخواهد کرد. به تازگی تریلر جدید از عنوان The Sinking City منتشر شده که گیم‌پلی کارآگاهی بازی و بازگشت قابلیت Mind Palace را به نمایش می‌گذارد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

می‌توان به سادگی گفت که عنوان The Sinking City از استودیو Frogware، عنوانی کارآگاهی است. گرچه، وقتی پای Cthulhu‌ در میان باشد، هیچ چیزی ساده نیست. در بازی ما به عنوان کارآگاهی خصوصی با نام Charles W. Reed نقش‌آفرینی خواهیم کرد که در آستانه‌ی دیوانگی است. او خودش را در میان سیل و طوفان شهر اوکمونت در ایالت ماساچوست پیدا‌ می‌کند. زندگی برای کسانی که در این مکان زندگی می‌کنند خوب پیش نمی‌رود.

همان‌گونه که در تریلر نشان داده می‌شود، کارآگاه بودن یکی از طبیعی‌ترین چیزهایی است که برای کارآگاه Reed وجود دارد. سرنخ و مدرک جمع‌آوری می‌کنید، آن‌ها را در دفترچه‌تان آنالیز می‌کنید، از مظنون‌ها سوال کنید و مجرمان احتمالی را دستگیر می‌کنید. موضوع این‌جاست که این بازی هیچ‌گونه راهنمایی برای حل پرونده‌ها و دستگیری مجرمان در اختیار شما نمی‌گذارد. هیچ راهنمایی روی نقشه وجود ندارد، هیچ پیشنهادی برای حل یک ماموریت نیز روی صفحه نمایش داده نخواهد شد و همه‌اش به شما بستگی دارد.

البته، عناصر مافوق‌ طبیعی در بازی وجود خواهند داشت و Reed می‌تواند از استعدادهایی یادآوری مجدد خاطرات برای به دست آوردن سرنخ‌های بیشتر استفاده کند. اگر این کافی نباشد و به شما کمکی نکند، آن هنگام می‌توانید از قابلیت مشابه Mind Palace در بازی شرلوک هولمز که ساخته‌ی دیگر استودیو Frogware است، استفاده کنید. فقط به یاد داشته باشید، هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد و تمام بازی بر عهده شماست.

بازی The Sinking City بیست و یکم مارس برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه تریلر این بازی را تماشا می‌کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: