تماشا کنید: آخرین تریلر از بازی Devil May Cry 5 داستان را تا به این‌جا بیان می‌کند

توسط مهدی صبح در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۳:۵۶

طرفدارانی که نیاز دارند تا با دنیای دانته و دوستانش تا به اینجا و قبل از بازی Devil May Cry 5 آشنا شوند، می‌توانند ویدیویی که کپکام به تازگی منتشر کرده را تماشا کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

تقریبا ۱۱ سال فاصله میان انتشار بازی Devil May Cry 4 و Devil May Cry 5 وجود دارد. پس کاملا منطقی است که تصور کنیم عده‌ای از طرفداران با عناوین قبلی این سری و داستان آن برای ورود به قسمت پنجم این سری آشنا نیستند. نترسید، کپکام تریلری منتشر کرده که داستان این سری را تا به این‌جا توضیح می‌دهد. در ادامه این تریلر را تماشا می‌کنید:

Devil May Cry 5 سال‌‌ها پس از اتفاقات و رویدادهای چهارمین نسخه از بازی، جای می‌گیرد. در بازی به عنوان دانته‌ای پیرتر و نِرویی سخت‌‌تر نقش‌آفرینی خواهید کرد. نرو حال کسب و کار شکار شیاطین خودش را دارد.

در سری Devil May Cry خیلی به استایل اهمیت داده می‌شود و چه چیزی بهتر از کت Son of Sparda این استایل را نمایش می‌دهد. همچنین خود بازی واقعا تاثیرگذار ظاهر شده است. این بازی از موتور RE بهره می‌برد، موتوری که در ساخت عناوینی چون Resident Evil 2 و Resident Evil VII: Biohazard نیز به کار گرفته شده است.

مقایسه عناوینی چون Devil May Cry 5 و دیگر عناوین کپکام که به تازگی منتشر شده‌اند مانند Monster Hunter World و Resident Evil 2‌ جالب خواهد بود. هر دوی این بازی‌ها فروش بزرگی را تجربه کردند و هر دوی آن‌ها واقعا بازی‌های شگفت‌انگیزی هستند.

بازی Devil May Cry 5 هشتم مارس برای پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: