عنوان Diablo Immortal تقریبا آماده‌ی عرضه است

توسط سجاد عرفانی در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۴:۵۰

اگر از طرفداران سر سخت سری Diablo باشید و یا علاقه زیادی به بازی‌های موبایل داشته باشید. خبر خوبی در انتظار شماست زیرا که به زودی شاهد عرضه‌ی عنوان Diablo Immortal خواهیم بود. برای ادامه‌ی خبر با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی شوید.

به نظر می‌رسد که لازم نیست زمان خیلی زیادی را منتظر عرضه‌ی بازی Diablo Immortal باشیم. طبق صحبت‌های رییس بخش مالی سازنده‌ی این عنوان آقای Yang Zhaoxuan آخرین نسخه‌ی سری Diablo مراحل نهایی خود را طی می‌کند و به زودی آماده‌ی عرضه خواهد شد.

متاسفانه طی مشکلات و قوانین جدیدی که چین ایجاد کرده بود، به نظر می‌رسید که شرکت NetEase (سازنده‌ی بازی) با مشکلات مالی برای عرضه‌ی بازی مواجه شود؛ اما اکنون حتی با وضع قوانین جدید در چین به نظر می‌رسد این استودیو بازی را بدون تاخیر عرضه کند و با مشکلی برای انتشار بازی مواجه نشود.

طبق صحبت‌های آقای Yang Zhaoxuan، بازی همچنان درسال ۲۰۱۹ میلادی عرضه خواهد شد. نکته‌ای که کمی باعث تعجب است؛ معرفی بازی در زمان نامناسب بود زیرا که به نظر می‌رسید بازی تمامی مراحل ساخت خود را پشت سر گذاشته است و به زودی برای عرضه آماده خواهد بود؛ در حالی که طی مشکلاتی که برای کمپانی اکتیویژن بلیزارد پیش آمد، باعث شد تا دیدگاه منفی نسبت به این کمپانی ایجاد شود؛ زیرا که این استودیو تعداد زیادی از کارمندان خود را اخراج کرده بود. همه‌ی این‌ها باعث شد که به اعتبار این عنوان لطمه وارد شود؛ مخصوصا زمانی که اعلام شد این عنوان قرار است فقط مخصوص تلفن‌های هوشمند باشد.

با همه این تفاسیر انتشار نسخه‌ای جدید از سری Diablo خالی از لطف نیست و طرفداران را خوشحال خواهد کرد.

همان‌طور که قبل‌تر بیان شد؛ عنوان Diablo Immortal در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۱۹ برای تلفن‌های هوشمند عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: