طرح‌های فیلم لایو اکشن بازی سونیک در صفحات مجازی منتشر شد

توسط علی پورمرادی در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۵

بازی‌های Detective Pikachu و Super Mario تنها بازی‌هایی نیستند که اقتباسی سینمایی داشته‌اند و بازی Sonic the Hedgehog نیز قرار است به آن‌ها بپیوندد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه شوید.

نقش اول بازی Sonic the Hedgehog، یک جوجه تیغی آبی رنگ است که توانایی دویدن با سرعت فوق‌العاده‌ای را دارد و قرار است از این شخصیت در ساخت یک فیلم لایو اکشن استفاده شود. تا به اینجای کار تصاویر کمی از طرح‌های این فیلم لایو اکشن دیده شده. طراحی‌های سیاه وسفیدی که تا به الان دیده شده است موجب آن شده که کسی نداند این انیمیشن چگونه خواهد بود. با اینحال بالاخره ما شاهد تعدادی از طراحی‌های کاملا لورفته از این فیلم لایو اکشن هستیم.

این تصاویر لورفته، از وب‌سایت شرکت که برنامه صدور مجوز رسمی برای فروش شخصیت و فیلم را اجرا خواهد کرد منتشر شد و آن صفحه از سایت که تصاویر در آن قرار گرفت، بلا فاصله پس از آن حذف شد. این عمل از جانب شرکت موجب شد که گمانه‌زنی‌ها در رابطه با صحت عکس‌ها و طرح‌ها بیشتر شود. اکنون طرح‌ها و پوستر‌های مربوط به فیلم لایو اکشن سونیک در تمامی وبسایت‌های خبری و دنیای مجازی منتشر شده است.

این روز‌ها خیلی سخت می‌شود کسی را پیدا کرد که با شخصیت محبوب بازی‌های سگا آشنایی نداشته باشد، اما بدست آوردن همچنین احترام جهانی‌ای با صرف‌ هزینه‌ی زیادی بدست می‌آید. برای داشتن یک برنامه و صدور مجوز و برای انتشار سراسری آن برنامه باید جلوی چندگانگی جمعیت مخاطب گرفته شود. نکته خیلی مهم و چالش بر انگیز در ساخت این فیلم لایو اکش آن است که، شرکت سازنده باید برای جلوگیری از چندگانگی جمعیت مخاطبان این بازی، توازنی بین وفادار ماندن به نسخه کلاسیک و اوریجینال سونیک و چگونگی ارائه آن به مخاطبین در حالی که برای مخاطبین جذاب باشد برقرار کند.

شرکت سازنده فیلم سونیک اعلام کرده است که:

رویکرد ما این بود که یک سیستم چند منظوره ایجاد کنیم تا IP های مختلف سونیک، از نسخه‌های کلاسیک گرفته تا نسخه مدرن، فیلم و انیمشن آن همگی در یک پکیج قرار گیرند.

Sonic the Hedgehog Movie

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: