تصاویری از نقشه‌ی وسیع بازی Days Gone منتشر شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، وب‌سایت GameReactor تصاویر جدیدی از نقشه‌ی بازی Days Gone منتشر کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Days Gone، یکی از عناوینی است که که کاربران پلی استیشن ۴، بی‌صبرانه منتظر ارائه‌ی آن هستند. این بازی که سبک زامبی را محوریت اصلی خود قرار داده، در جهانی باز و بزرگ جریان خواهد داشت. به همین خاطر کاربران انتظار یک نقشه‌ی بزرگ برای این بازی را داشتند.

کیفیت بازی‌های جهان باز تا حد زیادی به کیفیت نقشه‌ی آن‌ها وابسته است. برای مثال طراحن بازی باید انواع و اقسام محتویات را نه خیلی متراکم و نه خیلی پراکنده، در جای جای نقشه قرار دهند. علاوه بر این‌ها باید نقشه تنوع بسیاری داشته باشد چرا که گشت و گذار در یک دنیای بی‌انتها و یک‌نواخت، واقعا کسل کننده خواهد بود. به همین دلیل است که نقشه در این گونه‌ بازی‌ها، از اهمین ویژه‌ای برخوردار است.

امروز اما وب‌سایت GameReactor، تصاویری از نقشه‌ی بازی Days Gone‌ در پیج خود منتشر کرد که علاوه‌بر اندازه‌ی آن، مأموریت‌های مختلفی که باید در این نقشه‌ها انجام دهید را به تصویر می‌کشد. با نگاهی به تصاویر می‌بینیم که همانند دیگر بازی‌های سبک جهان باز همانند The Witcher 3 و یا The Legend of Zelda: Breath of the Wild، نقشه‌ی بازی Days Gone به چند بخش تقسیم می‌شود. هر بخش این نقشه اندازه‌ی قابل قبولی دارد که در کنار هم، می‌توان به این نتیجه رسید که نقشه‌ی کلی بازی Days Gone حداقل از نظر اندازه و تنوع کاربران را راضی نگه خواهد داشت.

لازم به ذکر است بازی Days Gone طبق برنامه در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۹۸) به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. همچنین شما عزیزان می‌توایند تصاویر نقشه‌ی بازی را در زیر مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: