استودیو Turn 10 تصادفا جزئیاتی از نسخه‌ی موبایلی بازی Forza‌ Street را لو داد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۵

با توجه به آخرین اخبار بازی، به نظر می‌رسد استودیو Turn 10، ناخواسته جزئیاتی از بازی جدید و موبایلی Forza Street را لو داده است. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

 دو روز پیش، اطلاعاتی به طور مستقیم از سوی استودیو Turn 10 در بلاگ Forza در دسترس قرار گرفت. بنابر گزارش GTPlanet، این جزئیات از طریق لینکی که در بخش به‌روزرسانی انجمن وجود داشته، به دست آمده است که به طور مستقیم به نسخه‌ی جدید Forza با نام Forza Street اشاره دارد.

این پروژه با همکاری یک استودیو واقع در انگلستان و شرکت الکتریک اسکوئر (Electric Square) در دست ساخت است. Forza Street قرار است برای پلتفرم‌های ویندوز ۱۰، دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS و اندروید، عرضه شود.

این احتمال وجود دارد که Forza Street سومین مجموعه‌ از سری بازی‌های Forza باشد که در کنار دو سری Motorsport و Horizon قرار می‌گیرد.

سال گذشته و در جریان یک استریم زنده، آقای کریس ایساکی، مدیرنوآوری استودیو Turn 10، اعلام کرده بود هیچ بازیی از سری Forza امسال عرضه نخواهد شد؛ به همین خاطر عرضه‌ی یک نسخه از این بازی مخصوص موبایل، شاید این خلا را پر کند. همچنین GTPlanet اعلام کرد بازی Forza Street ممکن است به نوعی به بازی Miami Street شرکت الکتریک اسکوئر ربط داشته باشد که سال گذشته برای رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. با این‌حال هنوز چیزی مشخص نیست و باید تا انتشار خبر رسمی از سوی مایکروسافت، تمامی خبر‌ها را در حد شایعه در نظر بگیریم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: