فاینال فانتزی ۷ در اوایل فروردین برای Xbox One عرضه خواهد شد

توسط صفا معتمد در ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۷:۱۶

فاینال فانتزی ۷ که یکی از برترین بازی‌های تاریخ به شمار می‌رود، در اولین روزهای فروردین در دسترس کاربران Xbox One قرار خواهد گرفت و از اکنون قابل پیش‌خرید است. با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

از شخصیت‌های فوق‌العاده گرفته تا دنیا و داستان درگیر کننده‌اش، فاینال فانتزی ۷ بیش از دو دهه است که یکی از محبوب‌ترین عناوین سری فاینال فانتزی محسوب می‌شود و کاربران Xbox One نیز کمتر از یک ماه دیگر می‌توانند این شاهکار را تجربه کنند.

طبق اعلام Microsoft Store، کاربران Xbox One در تاریخ ۵ فروردین ۹۸ و هم‌زمان با کاربران نینتندو سوئیچ قادر به تجربه این بازی نقش‌آفرینی کلاسیک خواهند بود. این عنوان هم‌اکنون باقیمت ۱۵.۹۹$ قابل پیش‌خرید است.

عرضه شدن فاینال فانتزی ۷ و چندین نسخه دیگر از بازی‌های فاینال فانتزی روی Xbox One پارسال تائید شده بود. این در حالی است که بسیاری از این عناوین طی این سال‌ها به‌دفعات در سایر پلتفرم‌ها عرضه‌شده بودند و این اولین بار است که کاربران Xbox One قادر به تجربه بسیاری از نسخه‌های محبوب این فرنچایز خواهند بود.

با این اوصاف، حتی ۲۰ سال پس از عرضه شدن فاینال فانتزی ۷ بر روی پلی‌استیشن، این بازی همچنان لذت‌بخش است و تازگی خواهد داشت. چه ده بار بازی را تمام کرده باشید و چه بار اولتان باشد، بازگشت به سرزمین Midgar و تجربه‌ی یکی از بهترین بازی‌های تاریخ هیچ‌وقت بد نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: