نینتندو سوییچ در صدر جدول فروش کنسول‌ها در طی دوازده ماه گذشته در ژاپن گرفت

توسط علی پورمرادی در ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۷:۲۰

کنسول نینتندو سوییچ موفق شده است که به طور کامل بازار ژاپن را تصرف کند، جایی که هیچ کنسول دیگری توان رقابت با این کنسول را ندارد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

براساس آخرین اخبار منتشر شده از وبسایت Famitsu، در طی دوازده ماه گذشته علی‌رقم انتشار بازی‌هایی چون Kingdom Hearts 3 و Resident Evil 2، کنسول نینتندو سوییچ توانسته است هرماه بیشترین آمار فروش کنسول را به خود اختصاص دهد.

با وجود این‌که کنسول پلی استیشن ۴ سه سال زودتر از نینتندو سوییچ منتشر شد، اما با توجه به عملکردی که نینتندو سوییچ تا به این‌جای کار داشته، تصور تصاحب جایگاه پلی استیشن ۴ در صدر جدول فروش کنسول‌ها در منطقه به هیچ عنوان دور از ذهن نیست. موفقیت آمار فروش کنسول سوییچ در طی ماه‌های گذشته با توجه به انتشار بازی‌هایی نظیر Smash Bros. Ultimate و Pokemon Let’s Go کاملا قابل پیش‌بینی بود، البته عملکرد فوق‌العاده بازی‌هایی چون The Legend of Zelda: Breath of the Wild ،Mario Kart 8 Deluxe ،Splatoon 2و Super Mario Odyssey در فروش تاثیر به‌سزایی در رسیدن کنسول نینتندو سوییچ در این جایگاه را داشتند.

با توجه به برنامه شلوغی که سوییچ برای خود در سال جاری دارد می‌شود پیش‌بینی کرد که این کنسول به فروش موفقیت‌آمیز خود ادامه دهد و جایگاه اول پرفروش‌ترین کنسول را این بار نه تنها در ژاپن بلکه در تمام دنیا به‌دست آورد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: