تماشا کنید: تریلر رسمی فصل هشتم سریال Game of Thrones

توسط سجاد محمدی‌پور در ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ , ۲۰:۳۷

سریال Game Of Thrones به ایستگاه پایانی خودش نزدیک شده است. به همین بهانه و در همین راستا امروز سرانجام اولین تریلر رسمی فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

دیگر چیزی تا انتهای سال شمسی باقی نمانده و این برای ما یک پایان سال معمولی نیست. این فروردین برای ما به معنی آغاز فصلی از جنس هنر هفتم است. در کمتر از چند هفته تا شروع این طوفان، سرانجام امروز اولین تریلر رسمی فصل هشتم سریال Game Of Thrones منتشر شد. تریلری که برای طرفداران این سریال به معنی پایان زمستان طولانیِ دور بودن از این مجموعه است.

نمایش جدید فصل هشتم سریال Game Of Thrones چنان‌‌چه پیش‌بینی می‌شد حاوی اطلاعات زیادی نیست. تصاویری که با حضور استارک‌ها، لنیسترها، دو اژدهای گرسنه و صدالبته وایت‌واکرها همراه می‌شود. به وضوح HBO هیچ اشتیاقی برای نمایش اطلاعات جدید از فصل پایانی این مجموعه نشان نمی‌دهد و به دنبال تیزرهایی که پیش‌تر منتشر شده بودند، اولین تریلر فصل هشتم Game Of Thrones نیز فقط برای تولید آدرنالین خلق شده است. باید یادآوری کنیم که اولین قسمت از فصل پایانی سریال Game Of Thrones قرار است در تاریخ چهارده آپریل سال جاری میلادی، مصادف با بیست و پنجم فروردین ۱۳۹۸ از طریق قاب HBO پخش خواهد شد. هنوز کلی تقویم خط نخورده داریم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: