برنامه‌‌ی ویژه‌ی مایکروسافت برای رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۱۹

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ , ۰۹:۰۰

طبق آخرین اخبار بازی، فیل اسپنسر اعلام کرد شرکت مایکروسافت برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای بخش گیمینگ رایانه‌های شخصی در نظر دارد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

اگر از کاربران رایانه‌های شخصی هستید، قطعا از آشفتگی فروشگاه آن، ویندوز استور، در هنگام دانلود بازی‌ها خبر دارید. با تمام آپدیت‌های ریزو درشتی که مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ در طول این سال‌ها عرضه کرده، هنوز هم تغییرات مثبت قابل ملاحظه‌ای در خیلی از بخش‌های ویندوز را شاهد نیستیم. یکی از این بخش‌ها، فروشگاه این پلتفرم است. فروشگاهی که به هیچ عنوان مناسب دانلود بازی‌های کامپیوتری نیست و متاسفانه هنوز هم مشکلاتش پا برجاست!

مایکروسافت اما همیشه ادعا می‌کند که به نقد‌ها و پیشنهادات کاربرانش گوش می‌دهد و از همه‌ی مشکلات ویندوز آگاه است! در ادامه‌ی همین اداعاها، فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس باکس مایکروسافت در مصاحبه‌ای با وبسایت پی‌سی گیمر اعلام کرد که این شرکت در روز‌های آتی، برنامه‌ی ویژه‌ای برای پلتفرم ویندوز ۱۰ تدارک دیده است که از جمله‌ مواردی که دستخوش تغییرات بسیاری خواهند شد، فروشگاه ویندوز، بازی‌های کامپیوتر و خود ویندوز هستند. او همچنین گفت:

اگرچه از بازی‌های کامپیوتری بخشی از میراث شرکت ما را تشکیل‌ می‌دهند، اما خب در جهت دیشرفت آن مرتکب اشتباهاتی شدیم. اما می‌دانیم که باید روند موفقیت آمیزی در پیش بگیریم و رو به جلو حرکت کنیم. از اشتباهاتی که در گذشته مرتکب شدیم درس بگیریم و در جهت بهبود نیاز‌های کاربران رایانه‌های شخصی گام برداریم. در چند سال گذشته شاید زیاد در رابطه با رایانه‌های شخصی صحبتی انجام نداده باشیم اما در سال ۲۰۱۹، قطعا شاهد تغییرات بزرگ و عمده‌ای در این بخش خواهید بود و این تازه اول راه ما است.

با توجه به گفته‌های اسپنسر، به نظر می‌رسد این‌بار واقعا مایکروسافت عزم خود را جزم کرده تا شرایط فلاکت بار فروشگاه ویندوز را بهبود ببخشد. با عرضه‌ی بازی‌های انحصاری همچون Age of Empire 4، Halo Infinite و خیلی از بازی‌های دیگری که شرکت‌های تازه تأسیس و به تازگی خریداری شدی توسط مایکروسافت در آینده برای رایانه‌های شخصی تولید خواهند کرد، بهبود شرایط فروشگاه امری ضروری خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: