بازی Anthem برای پلی‌استیشن ۴ مشکلات عجیبی به همراه داشت

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۱

طبق آخرین اخبار بازی، گزارش شده بازی Anthem در پلتفرم پلی استیشن ۴ با مشکلاتی همراه بوده است و باعث خاموش شدن کنسول و مشکلاتی دیگر می‌شود. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

بعد از معرفی بازی Anthem، انتظار می‌رفت شاهد بازی مهیج و زیبا از سوی استودیو بایوور باشیم که گفته می‌شد سرونشت آن، به موفقیت این بازی بستگی دارد. اما بعد از عرضه‌ی بازی، نمرات و امتیازات آن، نشان از عملکرد نه‌چندان موفق این بازی بود. Anthem نتوانست آنطور که باید انتظارات را برآورده کند و با استقابل خوبی روبرو نشد. اما در این شرایط، آخرین چیزی که بایوور انتظار داشت با آن روبرو شود، گزارش مشکل ساز بودن بازی بود!

چند روز پیش پستی در وب سایت the games subreddit منتشر شد که طی آن، مشخص شد Anthem بدون هیچ هشدار قبلی، پلی استیشن ۴ را خاموش می‌کند! این خبر به خودیه خود بد بود اما کاربری دیگر، خبری بدتر از این‌ها به همراه داشت! این کاربر اعلام کرد بعد از خاموش شدن کنسول، نباید بار دیگر بازی را اجرا کرد چرا که ممکن است باعث شود کنسول به هیچ عنوان روشن نشود و همچنین با مشکلات بیشتری روبرو شود.

اگر این خبر‌ها درست باشد، بایوور باید هرچه زودتر اقدام به رفع این مشکل کند؛ چرا که در غیر اینصورت، باید با مشکلات بیشتر و جدی‌تری دست و پنجه نرم کند که ممکن است به ضرر آن تمام شود. با این‌حال امیدواریم مشکل موقتی باشد و به راحتی با انتشار آپدیتی حل شود. در غیر اینصورت بایوور آینده‌ی سختی در پیش خواهد داشت.

درحال حاضر Anthem برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. لازم به ذکر است که این مشکل تنها برای کنسول پلی استیشن ۴ پیش آمده و در باقی پلتفرم‌ها مشکل خاصی گزارش نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: