تماشا کنید: حضور Lord Drakkon در تریلر جدید بازی Power Rangers: Battle for the Grid

توسط مهدی صبح در ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ , ۱۷:۳۰

بازی Power Rangers: Battle for the Grid شامل Lord Drakkon‌ خواهد بود و می‌توان به عنوان یک مبارز از وی استفاده کرد. بالاخره امروز در تریلری شخصیت وی را در مبارزه مشاهده کردیم. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

ساخت بازی Power Rangers: Battle for the Grid‌، ساخته‌ی nWay، Hasbro و Lionsgate همان روز در ماه ژانویه اعلام شد که خبر ساخت Mortal Kombat 11 فاش شد. در گذشته خبرهایی راجع به حضور شخصیت Lord Drakkon‌ در بازی شنیده می‌شد اما تا به حال تایید نشده بود؛ تا این که امروز توانستیم نگاهی به این شخصیت و سبک مبارزه‌ای بیhندازیم.

توضیحات شخصیت Lord Drakkon

در مقایسه با مبارزان دیگر در بازی Power Rangers که تا به حال دیدیم، به نظر می‌رسد شخصیت Drakkon ضرباتی با شدت بیشتر می‌زند که برای فاصله‌های کوتاه مناسب هستند. در حالی که توسعه‌دهندگان بازی Power Rangers: Battle for the Grid اطلاعات زیادی راجع به بخش داستانی این بازی اعلام نکردند، داستان شخصیت Drakkon در بازی کاملا نشان دهنده‌ی نقش منفی داشتن وی در بازی است. این موضوع داستان را به Shattered Grid، کراس‌اوری در کمیک که ۲۵امین سالگرد Power Rangers‌ را جشن می‌گیرد، نزدیک می‌کند. در این کمیک شخصیت Lord Drakkon منفی معرفی شده است.

امیدواریم Lord Drakkon تنها شخصیت منفی نباشد که می‌توانیم به عنوان مبارز از آن استفاده کنیم. Jesse Cherry از nWay در مصاحبه‌ای گفته است:

شما می‌توانید هم به عنوان قهرمان و هم به عنوان شخصیت منفی به تجربه‌ی بازی بپردازید.

این گفته تاییدی بر این بود که شخصیت Lord Drakkon تنها شخص منفی نخواهد بود که می‌توان بازی کرد. تریلر جدید نیز بهبود گرافیک را نمایش می‌دهد، چیزی که بسیاری از طرفداران و بازیکنان راجع به آن گلایه کرده بودند.

در ادامه تریلر و تصاویری از Lord Drakkon را در بازی مشاهده خواهید کرد. بازی Power Rangers: Battle for The Grid در ماه آوریل برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: